

Abonneren
Vacatures
- Manager Dienstverlening
- (junior/aankomend) Sales Manager
- Teeltspecialist Flower Trials & Home Garden
- Commercieel Directeur
- Warehouse Quality Control
- Operationeel manager / MT-lid
- Product Manager speciale orchideeën
- Supply Chain Manager
- Vice President of Growing Operations
- Administratief medewerker
Een blondje met een snor
Tholen - Bij Beerwulf is momenteel een Vaderdag Pack met twaalf verschillende bieren verkrijgbaar. Hierin zitten bieren van twaalf verschillende brouwers, in zes verschillende stijlen uit vier landen. Eén van de bieren is de blonde Gulden Craen van Brouwerij De Leckere. Voor deze gelegenheid is een speciaal etiket ontwikkeld, hij is voorzien van een snor. Maurice Rosendaal bevestigt namens Brouwerij De Leckere dat het etiket in samenwerking met Beerwulf gerealiseerd is. "We hebben onze Gulden Craen inderdaad voorzien van een speciaal etiket. Het zit in het vaderdagpakket van Beerwulf en het kan in de toekomst bijvoorbeeld ook in een barbecuepakket verwerkt worden."

Een team van bierliefhebbers wil via Beerwulf consumenten kennis laten maken met de rijke wereld van craft en speciaalbieren. Beerwulf levert deze speciale bieren binnen 24 uur aan huis. Op de website van Beerwulf staat de volgende omschrijving van het pakket: 'Een toegankelijk pack dat precies bevat wat vaders nodig hebben. Zoals Mentor van Kompaan, een fris fruitige Pale Ale, exclusief voor Beerwulf gebrouwen als ode aan alle vaders! Ook Brouwerij De Leckere heeft een speciale editie gemaakt van hun blonde Gulden Craen die je in dit pack vindt. Vergelijk het met een gereedschapskist met een paar schroevendraaiers, een hamer, nijptang en een zaag, maar dan leuker! In dit geval bieren van 12 verschillende brouwers in 6 verschillende stijlen en uit 4 landen.'
Maurice geeft aan dat beide partijen heel tevreden zijn over de samenwerking. "Dit is een leuke manier om net wat extra's te doen van beide kanten. Het etiket springt er op deze manier net wat meer uit."

Klik hier om het Vaderdag Pack te bekijken.
Publicatiedatum:
Auteur:
Lenneke Pors-Schot
©
BioJournaal.nl
Ook onze nieuwsbrief ontvangen? | Klik hier
Ander nieuws uit deze sector:
- 2023-11-30 Nieuw: Kerst kruidenthee
- 2023-11-15 Vervanger van limonade en gezoete kinderthee klaar voor stap naar biowinkels
- 2023-11-14 Eerste seizoensspecial van Amsterdamse stadsbottelarij: Winterfris
- 2023-11-10 Bijna 23% van het Italiaanse wijngaardareaal is nu biologisch
- 2023-11-09 "Nog steeds private label-fabrikant, maar onze energie en inspanningen zitten op het merk"
- 2023-11-07 Er zijn in België al meer dan 150 soorten biologisch bier
- 2023-11-06 "We willen het aandeel bewuste keuzes in wijn vergroten en ook de vraag naar biologische wijnen meer stimuleren"
- 2023-11-03 VandeStreek brouwt biologisch
- 2023-11-02 Kijkers van 'Chateau Meiland' liggen in een deuk om Martien die een gembershot neemt in bio-winkel
- 2023-11-02 "Onze kwaliteitsvolle kombucha's in statiegeldflessen passen perfect bij onze visie"
- 2023-11-01 Liefhebbers blazen De Leckere nieuw leven in
- 2023-10-26 "Bio-fruitsap in blik heeft alleen maar voordelen"
- 2023-10-25 "Voor zowel linkse als rechtse partijen is uitstel van verhoogde verbruiksbelasting de oplossing"
- 2023-10-23 Ecotone huldigt de 'Caféière' in
- 2023-10-23 Amendement moet weeffout in de 'suikertaks' rechttrekken voor pure sapproducenten
- 2023-10-18 "Wij overwegen serieus onze bedrijfsvoering buiten Nederland voort te zetten"