Brouwerij Jessenhofke brengt 'leven in de brouwerij' op nieuwe locatie
Op 7 juni is iedereen welkom voor de opening van de nieuwe locatie aan de Simpernelstraat 17 te 3511 Kuringen voor het grote publiek. Het feest start om 16:00 uur. Tijdens deze feestelijke openingsactiviteit kan men het nieuwe brouw- en proeflokaal bezoeken. Ook het vat wordt aangesloten. De winst van deze avond gaat integraal naar het 'OGO team' van Artsen zonder Grenzen.
Als Limburgse ambassadeur van de bio-week organiseert Jessenhofke samen met een tiental bio-boeren, verwerkers en verkooppunten een fietssneukelzoektocht. Deze fietstocht voert de deelnemers door het grootste en mooiste vijvergebied van Belgiƫ, de Platwijers, met proevertjes in en om Hasselt. Vertrek tussen 10:00 en 12:00 uur. De activiteit is geschikt voor gezinnen met kinderen. Inschrijven kan via: [email protected].
Op 9 juni: Euregio Triathlon/Duathlon aan het Albertkanaal in Kuringen. Schrijf je in met je club; je vrienden of je bedrijf voor de Jessenhofke Team Triathlon. Inspanningen worden beloond met een barbecue in de loods. Inschrijven kan via deze pagina.