Je krijgt deze pop-up te zien omdat dit de eerste keer is dat je onze site bezoekt. Krijg je deze melding altijd te zien dan heb je je cookies uitstaan en zullen die blijven verschijnen.
Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!
Je ziet deze popup omdat dit de eerste keer is dat u de site betreed. Als u dit bericht blijft krijgen zet dan alstublieft uw cookies aan
Supermarkt met alleen Belgisch product en focus op bio
In het Belgische Sint Gillis, onder de rook van Brussel, opent volgende maand een supermarkt met uitsluitend Belgische producten. Het assortiment van Belgomarkt valt uiteen in drie categorieën: ambachtelijke producten, biologische groenten en fruit en behandelde voeding, zoals gepasteuriseerde melk of suiker. Veel producten dragen het bio-label, daarnaast heeft Belgomarkt eigen criteria opgesteld voor de producten. Dat bepaalt onder andere dat de producten geen pesticiden, bewaarmiddelen of chemische kleurstoffen bevatten.
Alles in de schappen van de 265 vierkante meter tellende supermarkt heeft als land-van-oorsprong België. Dat betekent dat exotische producten of tropisch fruit als bananen en kiwi’s niet in de winkel te vinden zijn. De producten worden zoveel mogelijk direct ingekocht bij de leverancier, waardoor de supermarkt de prijzen aantrekkelijk kan houden.