"We hebben zaterdag een goede start gemaakt en hebben hier een heel goed gevoel aan overgehouden." De boerenmarkt is vanaf nu iedere zaterdag te vinden op de Leeuwarder Brol. "Het gaat in eerste instantie om een proef van anderhalf jaar. Wij zullen er als stichting alles aan doen om de boerenmarkt tot een succes te maken." Peter geeft aan dat de stichting veel raakvlakken heeft met biologisch. "Voor ons gaat het vergroten van het bio-bewustzijn van de consument voor alles. We steken ook graag veel energie in dit soort markten."

Een beeld van de locatie en een deel van de boerenmarkt.
Peter benadrukt dat de markten strikt gescheiden worden en dat dit ook in de toekomst zo zal blijven. "Er zit zo'n 50 tot 80 meter ruimte tussen de markten. De boerenmarkt zal niet opgaan in de andere markt. Wij willen als Stichting Marktbeheer de consument bewust maken over de herkomst van producten en zorgen dat zij exact weten wat ze kopen en wie het geproduceerd heeft."
Stichting Marktbeheer
De missie van Stichting Marktbeheer is het verbeteren van de ambulante handel door het ondersteunen van kooplieden en gemeenten zonder winstoogmerk. De medewerkers en vrijwilligers van Stichting Marktbeheer ondersteunen ambulante ondernemers en gemeenten die meer van hun markt willen maken. Stichting Marktbeheer brengt kooplieden, winkeliers en horeca bij elkaar om de markten optimaal te laten integreren in de plaatselijke centra.Voor meer informatie:
Peter Plat
Stichting Marktbeheer
De Kletten 10
9206 BA Drachten
0512 545205
info@marktbeheer.com
www.marktbeheer.com