GooodyFooods Almere wil teeltplan maken met regionale telers

GooodyFooods Almere betrekt in het kader van de duurzaamheid een groot assortiment van hun groenten van biologisch-dynamische (Demeter-) boerderij De Zonnehoeve uit Zeewolde. Op dit moment kunnen klanten terecht voor pastinaak, spruiten, ijsbergsla, pompoen, veldsla en andijvie. Het aanbod varieert afhankelijk van de seizoenen en komt altijd van de volle grond.

Eén van de dromen van GooodyFooods is om straks samen met regionale telers een teeltplan te maken welke producten wanneer en in welke hoeveelheid nodig zijn zodat er minder verspilling is en er zoveel mogelijk uit de regio komt. Demeter is het kwaliteitskeurmerk voor producten afkomstig uit de biologisch-dynamische landbouw (BD-landbouw).

GooodyFooods zit in het voormalig postkantoor en pal naast de ANWB. Parkeren kun je bij de achteringang in de Leerling-garage.

Voor meer informatie:

GooodyFooods Almere
Spoordreef 30
1315 GP Almere
0365 306926
www.gooodyfooods.nl
Volg GoooodyFooods ook op twitter: @GooodyAlmere.

Bron: Dichtbij.nl - Almere

Publicatiedatum:



Ook onze nieuwsbrief ontvangen? | Klik hier


Ander nieuws uit deze sector:


Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven