De inschrijving voor de verkiezing van 'Mijn favoriete bio-product' is gestart. Tot en met 4 december kunnen producenten één van hun producten nomineren. Bionext en de Vereniging van Biologische Producenten en Handel (VBP) willen met deze verkiezing meer bekendheid geven aan de diversiteit in biologische voedsel en de mooie verhalen achter de producten.
Directeur Bavo van den Idsert van Bionext: "Er komen steeds meer biologische producten op de markt. Met de verkiezing van het favoriete bioproduct bieden we producenten de kans om hun mooiste product extra onder de aandacht te brengen van het grote publiek." Bionext organiseert de publieksverkiezing dit jaar voor de tweede keer. Bavo: "Biologisch groeit als kool. Er komen heel veel nieuwe producten op de markt. Ik verwacht dan ook veel inzendingen."
De genomineerde producten worden vanaf 10 december gepresenteerd op een aparte verkiezingswebsite, www.mijnfavorietebioproduct.nl. Bionext promoot deze site samen met de producten tot aan de Bio-beurs 2016. Het publiek bepaalt door te stemmen welk product zich uiteindelijk het favoriete Bioproduct 2016 mag noemen. De bekendmaking is op 20 januari 2016, tijdens de eerste avond van de Bio-beurs.
Naast het stemmen wordt op de verkiezingswebsite ook om een korte toelichting gevraagd waarom ze op een bepaald product hebben gestemd. Bavo: "Als Bionext zijn we erg geïnteresseerd in wat mensen belangrijk vinden bij het kopen van biologische producten. Dit is voor de sector belangrijk bij het ontwikkelen van nieuwe biologische producten."
Voor meer informatie en aanmelden kunt u terecht op deze pagina.
Abonneren
Vacatures
Inschrijving 'Favoriete Bioproduct van Nederland' van start
Publicatiedatum:
Ook onze nieuwsbrief ontvangen? | Klik hier
Ander nieuws uit deze sector:
- 2023-10-02 Van Gelder neemt horecaleverancier Vers Select over
- 2023-09-29 Odin bestaat 40 jaar
- 2023-09-28 Spaans- en Engelstalig Primeur-beursmagazine Fruit Attraction nu online te lezen
- 2023-09-28 Leerlingen vrije school logeren tijdens kennismakingsdagen op De Zonnehorst
- 2023-09-26 Motivatieprijs van Holland Pharma voor TerraSana
- 2023-09-22 Rigoni di Asiago neemt meerderheidsbelang in Ambrosiae
- 2023-09-22 Bram Moeskops treedt aan als directeur van FiBL Europa
- 2023-09-21 Pit&Pit breidt uit naar Duitsland
- 2023-09-19 Tuin de Es krijgt het Groene Lintje
- 2023-09-19 Zonnecarport met dubbelfunctie op Landgoed de Olmenhorst
- 2023-09-18 Bioboerderij 't Schop viert Eeuwfeest met honderden bezoekers
- 2023-09-15 Organic Flavour Company neemt Teamasters over
- 2023-09-12 Uit de oude doos: Volkert Engelsman van Eosta
- 2023-09-11 Nieuw veiligheidsplan na brand in Grasdrogerij Hartog in Lambertschaag
- 2023-09-11 Swinkels Family Brewers uitgeroepen tot 'Sustainable brewery of the year'
- 2023-09-11 "Kwaliteit is absoluut niet zwart-wit"