Je krijgt deze pop-up te zien omdat dit de eerste keer is dat je onze site bezoekt. Krijg je deze melding altijd te zien dan heb je je cookies uitstaan en zullen die blijven verschijnen.
Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!
Je ziet deze popup omdat dit de eerste keer is dat u de site betreed. Als u dit bericht blijft krijgen zet dan alstublieft uw cookies aan
Rosanne Hogewoning, Trias Kinderopvang
"Kinderopvang moet minimaal fairtrade koffie en thee hebben"
Het is sinds kort mogelijk om als kinderopvang een Fairtrade predicaat te krijgen. Trias Kinderopvang is de allereerste die dit officiële predicaat kreeg. Directeur Rosanne Hogewoning geeft in Kinderopvang Totaal vijf tips om zoveel mogelijk fairtrade te zijn. Eén van haar tips is dat je moet zorgen dat zoveel mogelijk voedingsmiddelen fairtrade zijn: "Je moet als kinderopvang minimaal fairtrade koffie en thee hebben. Max Havelaar is een goeie, en helemaal niet zoveel duurder dan normale koffie. Per kopje betaal je 0,006 cent meer. Je vindt de meeste producten in de gewone supermarkt, maar ook de Sligro en wereldwinkel verkoopt goede fairtrade producten. Chocopasta, suiker, bananen, er is ontzettend veel wat fairtrade is. Onze biologische en fairtrade groothandel is BD-Totaal. Fruit laten we leveren door Kiviet."