Hulpactie voor door brand getroffen Demeter-boerderij

In Duitsland is een hulpactie op touw gezet voor de door een zware brand getroffen Demeter-boerderij Ökodorf Brodowin. Op zondag 29 juni werden twee magazijnen door de brand verwoest. Daarin stonden onder meer diverse landbouwmachines en er lag stro en krachtvoer opgeslagen. Het verlies wordt geschat op meer dan één miljoen euro.



Om met de acute situatie na de brand om te kunnen gaan heeft Brodowin de hulp van de consument ingeroepen. Met zelfgekozen bedragen kunnen consumenten de verzorging van de dieren en de reconstructie van het bedrijf ondersteunen. Binnen vijf jaar zal de consument terugbetaald worden in de vorm van vouchers. Deze kunnen in de boerderijwinkel, het café in 'Kloster Chorin' en voor afhaalgoederen van Brodowiner Ökokorb ingewisseld worden. De vouchers zijn geldig in het jaar van afgifte. Ze zijn overdraagbaar, zodat ze ook kunnen worden weggegeven.


Foto voor en na de brand.

De belangrijkste taak voor Brodowin is momenteel om de dieren te voorzien van vers stro en voeder. Daarna volgt de wederopbouw.

Klik hier
voor meer informatie.

Publicatiedatum:



Ook onze nieuwsbrief ontvangen? | Klik hier


Ander nieuws uit deze sector:


Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven