Maak kennis met De Keuken van de Koning
Zondag 7 juni jongstleden opende De Keuken van de Koning officieel haar online deuren. Op de Pure Markt in Hilversum kon men voor het eerst proeven van de huisgemaakte hapjes. "De opening van De Keuken van de Koning was een groot succes met een uitverkochte marktkraam. Heb je ons gemist? Tot en met zaterdag 4 juli heb je de mogelijkheid een proefpakket te bestellen met vijf verschillende hapjes voor slechts 7,95 euro die in Hilversum en het Gooi gratis worden bezorgd. Een ideale manier om te proeven toch?", aldus Anne-Marij. Kijk voor meer informatie op www.dekeukenvandekoning.nl.
Op zoek naar biologische catering voor een bedrijfsfeest, borrel, barbecue of klein diner? Men kan het event van begin tot het eind laten verzorgen door De Keuken van de Koning, van aankleding tot catering of bestel alleen de hapjes. "Wij zorgen ervoor dat jouw gelegenheid op culinair gebied doet verrassen."
De Keuken van de Koning is cateraar en traiteur in Hilversum en het Gooi opgericht door Anne-Marij de Koning. "We werken met biologische ingrediƫnten van het seizoen. In onze keuken staat de kwaliteit van de hapjes voorop, alles wordt met de hand vanaf de basis bereid. Dit betekent dat we werken met eigen recepten en passie voor het product om jouw gelegenheid tot een culinair succes te maken."
Voor meer informatie: www.dekeukenvandekoning.nl