Tom van Rijn van Dura Vermeer Bouw Leidschendam is de winnaar van de Xella Bouw Wijzer Test 2011. Onlangs ontving hij een gloednieuwe iPad uit handen van Bertus Been, commercieel manager van Silka en Ytong. De Bouw Wijzer Test is onderdeel van de drukbezochte Bouw Wijzer Dagen die Xella dit voorjaar hield. Centraal stond het verhogen van het bouw-IQ. Meer dan 1.500 bouwkenners gingen in de Bouw Wijzer Test de strijd met elkaar aan. Naast de test, trok de hoge Rc-waarde van Xella's energiezuinige innovatieve bouwoplossingen de aandacht van de bezoekers. iPad-winnaar Tom van Rijn: "Een heel mooie prijs waarmee ik de ontwikkelingen rondom energiezuinig bouwen altijd en overal kan volgen."
Tijdens de Bouw Wijzer Dagen (BWD) konden bouwkenners zich op twee fronten met elkaar meten. Allereerst tijdens de Bouw Wijzer Test volgens het helmpje op–helmpje af-principe. Daarnaast door voorafgaande het evenement online in te schatten hoeveel woningen er in 2010 massief zijn gebouwd (2.395 woningen). Van Rijn bleek de bezoeker met het hoogste bouw-IQ.
Naast de Bouw Wijzer Test presenteerde Xella de bezoekers een tal van praktische, energiezuinige en innovatieve toepassingen met Ytong, Hebel en Silka met een hoge Rc-waarde van 3,5 tot 14. Deze productdemonstraties stonden tevens in het teken van het verhogen van het bouw-IQ van de ruim 1.500 aanwezige ZZP-ers, medewerkers van bouwmaterialenhandelaren en aannemers.
Ook de online Rc-waardecalculator waarmee architecten en aannemers eenvoudig de Rc-waarde kunnen berekenen van een buitenwandoplossing met Silka, Ytong en/of Ytong Multipor was in trek.
Tenslotte maakten bezoekers kennis met de Xella Energie Adviseurs, die advies op maat geven op het gebied van energiebesparing, minder belastende (bouw)materialen, slimme logistiek en grondstofbesparing.
Xella biedt haar klanten oplossingen die aan elke toekomstige eis op het gebied van energiezuinig- en energieneutraal bouwen voldoet.
De Rc-waardecalculator is te vinden op de vernieuwde website www.xella.nl, onder bouwoplossingen.nu.
Xella is wereldwijd marktleider op het gebied van cellenbeton- en kalkzandsteenproductie. Het bedrijf bepaalt de norm voor energiebesparende bouwconstructies en levert oplossingen die makkelijk en betrouwbaar zijn en daarmee zorgen voor succes voor haar klanten.

Abonneren
Vacatures
- Agrarisch medewerker - Veredeling
- Logistiek Medewerker Groenten en Fruit
- Teler - Teeltspecialist - Hoofd Teelt - Head Grower
- Teamleider Productie
- Productiemedewerker
- Medewerker Sales Support
- Teeltspecialist
- Crop Manager Vollegrond Noord-Frankrijk
- Transportplanners Export
- Verkoper Buitendienst
Top 5 - gisteren
- Kleurrijke spaaractie om de bloemetjes buiten te zetten
- Oeroude fruitsoorten verwerkt in nieuw multi-toepasbaar drankje
- Melkveehouders plantten 20.000 bomen voor gezonde koeien, biodiversiteit en klimaat
- Nieuwe eigendoms- en pachtvormen voor landbouwgrond: Een stimulans voor een meer grondgebonden melkveehouderij?
- Gespreksavond over duurzaam voedsel met bio-boer Henk Klompe: 29 maart in Dronten
Top 5 - afgelopen week
- Is rauwe melk kefir de nieuwe superdrank?
- Voorstel bio-boeren moet forse daling consumentenprijs mogelijk maken
- Radicaal, biologisch en dynamisch
- Cornelis Mosselman zamelt geld in om producten te doneren aan Voedselbank
- Nieuwe lijn met biologische bakkerijproducten van Nederlandse bodem: Driekant Vitale Voeding
Top 5 - afgelopen maand
- Wetenschappelijke studie toont aan dat synthetische bestrijdingsmiddelen gevaarlijker zijn dan natuurlijke middelen
- Vogelgriepvaccin stapje dichterbij
- Is rauwe melk kefir de nieuwe superdrank?
- Voorstel bio-boeren moet forse daling consumentenprijs mogelijk maken
- Fotoreportage: Nederlandse exposanten op Biofach/Vivaness 2023
Ruim 1.500 bouwkenners meten zich met elkaar
Xella verrast winnaar Bouw Wijzer Test 2011 met iPad
Publicatiedatum:
Ook onze nieuwsbrief ontvangen? | Klik hier
Ander nieuws uit deze sector:
- 2023-03-08 "Belangstelling neemt toe, maar areaal biobased gewassen groeit te langzaam"
- 2023-03-07 Aandeel hernieuwbare elektriciteit met 20% gestegen in 2022
- 2023-02-27 Verharde dijken kansrijk voor toepassing van zonnepanelen
- 2023-02-23 Provincie stimuleert vlasproductie in Flevoland
- 2022-12-14 Hoge energierekening motiveert tot besparen en verduurzamen
- 2022-12-12 "Witte duurzaamheid zal nooit effectief groen zijn"
- 2022-11-22 Primeur beddenbranche: opening eerste reparatie-atelier
- 2022-11-07 Triodos Bank verheugd met koppeling maximale hypotheek en energieprestaties
- 2022-10-10 Bedaffair wint award voor beste duurzame merk
- 2022-10-07 Zonnepark Symbizon krijgt vorm
- 2022-08-24 Duurzaam bouwen na de bouwvak
- 2022-07-18 "Airco's zijn blinde vlekken in het energiedebat"
- 2022-07-11 B Corp-certificaat voor Bedaffair
- 2022-06-29 Ruim één op de drie Nederlanders actief bezig duurzaamheid
- 2022-06-28 400.000 huishoudens willen investeren in zonnepanelen
- 2022-03-25 Je huis schoonmaken met bacteriën?
- 2022-01-24 Nieuwe serie 100% natuurlijke schoonmaaktabletten met ECOCERT-keurmerk
- 2021-12-08 EcoStoof heeft eigen pan
- 2021-10-07 Makkelijker een laadpaal voor Vereniging van Eigenaren
- 2021-10-04 "We willen andere merken laten zien dat het ook zonder kan"