Robert van Wanrooij gaat op 25 augustus 2012 de Alpe d'Huez met de step beklimmen, om zo geld op te halen voor de Kankerbestrijding. Afgelopen zaterdag 9 juni was de aftrap en is de actie officieel van start gegaan bij het Brandspuithuisje in IJsselstein.
Twee IJsselsteiners, Robert van Wanrooij en Hein Voss zijn een sponsoractiviteit gestart voor stichting Steppen tegen Kanker. De eerste Fairtrade Step to moove T-shirts van 100% biologische katoen zijn sinds zaterdag verkrijgbaar.
Robert van Wanrooij links en Hein Voss rechts.
Tijdens de aftrap kwam burgemeester Van den Brink langs, die de actie ook een warm hart toedraagt. Een echte aandachtstrekker was David Hofman, een fanatieke freerunner. Met zijn stunts trok hij veel aandacht, waarbij het team van RE-5 en Robert van Wanrooij er verder op in konden haken om vertellen over wat de actie inhoud. Men kon een vrijwillige bijdrage geven, maar men kon ook een Fairtrade Step to moove T-shirt kopen van biologische katoen.
Door het T-shirt te kopen steunt u de stichting Steppen tegen Kanker in samenwerking met RE-5. Steun het goede doel en ontvang er zelf iets eerlijk, puur en moois voor terug is de achterliggende gedachte. Van elk verkocht Step to moove T-shirt gaat er minimaal 7,50 euro naar de stichting voor onderzoek naar hersentumoren.
In de loop van de middag heeft Hein Voss ook de handschoen opgepakt voor de tweede uitdaging die Robert hem had aangeboden. Op 25 augustus gaat Hein met de step zelf ook de Alpe D'Huez beklimmen. Een spontane donatie van een goede kennis met het verzoek tot deze tegenprestatie, gaven de uiteindelijke doorslag voor dit spontane en moedige besluit.
Klik hier voor meer informatie over de deelname van Robert.

Abonneren
Vacatures
Top 5 - gisteren
Top 5 - afgelopen maand
- Lidl als eerste grote retailer met alle winkels biologisch gecertificeerd
- Fotoreportage zomereditie BIOFACH - de Nederlandse exposanten
- Poiesz koopt de tienduizend kilo biologische broccoli, bestemd voor de composthoop, van Friese teler
- Biohuis teleurgesteld over verkennend gesprek met kabinet over stikstof
- Sri Lanka verklaart zich failliet nadat het een jaar geleden de biologische teelt bij wet oplegde
Re-5 steunt actie met bio-katoenen T-shirt
Aftrap promotie van Steppen tegen Kanker
Publicatiedatum:
Ook onze nieuwsbrief ontvangen? | Klik hier
Ander nieuws uit deze sector:
- 2022-06-29 Vlaamse consumenten: onduidelijkheid over duurzame kleding
- 2022-06-29 Nieuwe bio-katoenen nettassen
- 2022-06-14 Yumeko mag zich B Corp noemen
- 2022-06-03 Nieuw bij Bo Weevil: Keukentextiel
- 2022-05-31 Sus & So vestigt zich definitief in Utrecht
- 2022-05-30 Milieuvriendelijk Sekem-katoen nu in Nederland verkrijgbaar
- 2022-05-24 MUD Jeans wint Plaquette voor Duurzaam Ondernemerschap
- 2022-05-23 Pakistan toont enorm potentieel voor biologisch katoen
- 2022-05-17 Yumeko en Conscious Hotels zetten volgende stap in verduurzaming hotelbranche
- 2022-05-13 Zeer grote brand bij beddenatelier Bedaffair
- 2022-05-10 "Hiermee kunnen we echt impact maken"
- 2022-04-15 Katoenen jubileum voor duurzaam warenhuis Nieuw Mos
- 2022-04-01 180% meer katoentelers sloten zich aan bij OCA
- 2022-03-21 Janneke opende groot duurzaam warenhuis in Utrecht: Green UP
- 2022-03-14 Seepje geeft receptuur natuurlijke allesreiniger kosteloos vrij aan concurrentie
- 2022-03-10 Ga de lente in met luchtig bed- en badtextiel in de kleur Silt Green
- 2022-03-09 Sock My Feet gebruikt gerecyclede PET-flessen in nieuwe sokkencollectie
- 2022-02-16 SNURK lanceert nieuwe beddengoedcollectie
- 2022-02-08 Eerste vegan kakileer ter vervanging van dierlijk leer in Spanje
- 2022-02-01 Waaraan kun je écht duurzame kleding herkennen?