Margan Europe presenteert zuivere arganolie
Margan Europe levert zuivere arganolie, in tegenstelling tot andere producenten op de markt die een aangelengde olie aanbieden. "Het feit dat arganolie steeds meer in de belangstelling komt te staan vanwege de vele positieve eigenschappen en opmerkelijke resultaten, spoort mensen aan om tot aankoop over te gaan", vervolgt Ingrid. "Helaas valt in veel gevallen de werking tegen, omdat ze een aangelengde olie gebruiken. Margan Europe heeft de productie van de olie in eigen beheer."
"Tijdens de vele beurzen waar Margan Europe vertegenwoordigd was, vertellen wij de bezoekers welke kenmerken een pure arganolie heeft en laten dit zien en proeven. Ons motto is: 'Eerlijkheid duurt het langst' en in de relatief korte tijd dat wij ons presenteren op de Nederlandse markt kunnen wij trots zijn op onze trouwe arganolie gebruikers."
Tijdens de Bio-beurs presenteert Margan Europe zowel de cosmetisch/therapeutische versie als de culinaire variant van de arganolie. Deze culinaire versie en de Amlou, een typisch Marokkaanse dipsaus waar de olie in verwerkt is, "erg verslavend en gezond", aldus Ingrid. Daarnaast presenteert het bedrijf de Cactusvijg Serum. "Dit zeer bijzondere product importeert Margan Europe en behoeft wat meer uitleg en dat doen wij graag tijdens deze beursdagen."
Voor meer informatie:
Ingrid de Geus
Margan Europe Coƶperatie
Mariastraat 44
7311 HM Apeldoorn
06 54378567
[email protected]
www.marganeurope.com