Je krijgt deze pop-up te zien omdat dit de eerste keer is dat je onze site bezoekt. Krijg je deze melding altijd te zien dan heb je je cookies uitstaan en zullen die blijven verschijnen.
Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!
Je ziet deze popup omdat dit de eerste keer is dat u de site betreed. Als u dit bericht blijft krijgen zet dan alstublieft uw cookies aan
Bionext neemt deel aan Basisoverleg Aviaire Influenza
Op 26 november organiseert het Ministerie van Economische Zaken een Basisoverleg Aviaire Influenza. Dit is het tweede Basisoverleg dat plaatsvindt naar aanleiding van de recente uitbraak van hoogpathogene vogelgriep. Tijdens dit overleg wordt de laatste stand van zaken geschetst rond de bestrijding van de uitbraak. Biologische pluimveehouders kunnen knelpunten en suggesties voor verbetering van de aanpak mailen naar Heleen Klinkert, zodat zij deze in kan brengen.