
Een ander sponsorproject is de Kilsdonkse molen (www.kilsdonksemolen.nl). "Dit is een unieke wind- en watermolen waar graan gemalen wordt en olie geperst wordt." Ook is De Halm sponsor van de Museumboerderij (www.museumboerderij.nl). Rob: "Dit is een heel leuke boerderij dat alles toont over het boerenleven op het Brabantse platteland." Dier en Tuinweide (www.dierentuinweide.nl) verdient volgens Rob steun omdat kinderen hier dichter bij de natuur komen.
Op sportief gebied heeft De Halm er dus voor gekozen om de hockeyvereniging in het eigen dorp Heeswijk-Dinther te steunen. "Het is een hele leuke vereniging waarbij de jeugd een hele belangrijke rol speelt. De nadruk ligt daarbij op het feit dat het belangrijkste is dat kinderen plezier hebben in het sporten en leren in een team te functioneren."

Het sponsorbord met de mueslimonsters
Rob geeft aan dat er vanuit gemeentes steeds minder geld is om verenigingen financieel te ondersteunen. "Daarom zijn ze steeds meer aangewezen op financiële hulp van bedrijven. We ondersteunen het hockeymeisjes D1 elftal door ze te voorzien van goede kleding. In dit team zitten ook twee kinderen van onze medewerkers. En daarnaast staat er sinds dit weekend een sponsorbord met de mueslimonsters langs de lijn."
Voor meer informatie:
Rob van den Berg
De Halm b.v.
De Morgenstond 15
5473 HE Heeswijk-Dinther
0413 293090
Rob@dehalm.nl
www.dehalm.nl