
Abonneren
Vacatures
- Assistent Bedrijfsleider
- Retail Key Account Manager
- Leidinggevende snijderij
- Fruitteler / gewasverzorger boomkwekerij
- Teeltspecialist
- Accountmanager
- Agrarisch medewerker - Veredeling
- Logistiek Medewerker Groenten en Fruit
- Teler - Teeltspecialist - Hoofd Teelt - Head Grower
- Teamleider Productie
Top 5 - gisteren
- "Ik kijk nu volledig anders tegen een zak sesamzaad aan"
- "Met drie-eenheid soda, groene zeep en schoonmaakazijn kan je alle schoonmaakklussen aan"
- "Meer wederzijds begrip Tweede Kamerleden in voedseldebat na filmvertoning"
- Omschakeling van biologisch legpluimvee naar scharrel of vrije uitloop moet gemeld worden bij Skal en COKZ
- Definitieve uitslag waterschapsverkiezingen bekend
Top 5 - afgelopen week
Top 5 - afgelopen maand
Bio-Cosmeticapaviljoen op BioVak 2013
Het Bio-cosmeticapaviljoen vindt plaats in de Suyderseehal van het IJsselhallencomplex in Zwolle op BioVak 2013. Als bezoeker krijgt u een impressie van de actuele ontwikkelingen binnen de sector. Op BioVak 2012 presenteerden zich 20 ambachtelijke producenten van natuurcosmetica en verzorgingsproducten. Een mooi voorbeeld voor een kleinschalig en ambachtelijk bedrijf is De Polderkol van Marlies Engels. De eigenaresse is een kruidendeskundige en verwerkt geneeskrachtige kruiden in haar zelf ontworpen producten. Haar producten hebben het Eko-keurmerk.
Op BioVak 2013 is er in het Bio-Cosmeticapaviljoen nog meer ruimte beschikbaar voor standhouders. BioVak werkt wederom samen met het Duitse keurmerk ICADA, een streng keurmerk met een sterk groeiend aantal leden. Nieuw is een mini-symposium op de tweede dag van de vakbeurs, op donderdag 24 januari over het de productie van natuurcosmetica, het belang van biologische (organic) inhoudsstoffen in cosmetica en een uitleg over regelgeving en de verschillende keurmerken. Dhr. van Asch, eigenaar van Natucos, zal deze thema's presenteren. Hij is een expert op het gebied van natuurcosmetica. De bezoeker krijgt uitgebreid gelegenheid om vragen te stellen en zich te laten informeren over belangrijke aspecten bij de productie van natuurcosmetica en verzorgingsproducten.
Op de beursvloer zullen demonstraties plaatsvinden via Natucos in samenwerking met Jojoli. Bezoekers van de beurs kunnen leren, hoe ze met eenvoudige ingrediënten en simpele keukenapparatuur zelf cosmetica kunnen maken. Exposanten zijn altijd graag bereid om informatie over hun eigen merk te geven. Na een bezoek aan het Bio-Cosmeticapaviljoen kunt u ook verderop in de AAhal en Diezehal een indruk krijgen van de biologische sector als geheel. U bent van harte welkom.
Coördinatie Bio-Cosmaticapaviljoen: Bea Möllers - mobiel: 06 83670308
BioVak vindt plaats in het IJsselhallencomplex in Zwolle op woensdag 23 en donderdag 24 januari 2013.
Publicatiedatum:
Ook onze nieuwsbrief ontvangen? | Klik hier
Ander nieuws uit deze sector:
- 2023-03-24 Nieuw Brain Health-supplement: Active Mind Complex
- 2023-03-24 Weleda volgens Nederlandse consumenten het meest duurzame beautymerk
- 2023-03-22 Nieuwe driedelige skincare-lijn voor de gevoelige huid: Find Balance
- 2023-03-13 Nieuwe shampoo & body bar voor de gevoelige huid
- 2023-03-10 Bamboovement wint Best New Product Award Vivaness 2023 met natuurlijk wegwerpscheermesje
- 2023-03-10 Miljoenste potje deodorant verkocht na bescheiden start aan de keukentafel
- 2023-02-21 "Ander geurspectrum waarmee we weer nieuwe consumenten kunnen aanspreken"
- 2023-02-13 Nieuwe rijke body butter genomineerd voor Baby Innovation Award
- 2023-02-13 Frisse oksels voor Valentijn
- 2023-02-08 "Dit natuurlijke scheermes heeft zeker het potentieel om de in-plastic-vergulde scheermesmarkt te vernieuwen"
- 2023-02-01 Vraag naar biologische paddenstoelsupplementen blijft toenemen
- 2023-01-05 Van kruidenwinkel naar wereldwijde distributie: 50 jaar Urtekram
- 2023-01-04 Verzorgingsmerk plant 814 bomen met verkoop duurzame cosmetica
- 2022-12-23 Mattisson introduceert 14 biologische tincturen
- 2022-12-09 INIKA en WAAR organiseren #lashwithNOtrash inzamelingsactie voor Plastic Soup Foundation
- 2022-12-07 Vitamine C ontmoet Q10 in de nieuwe gezichtsverzorging van lavera
- 2022-12-05 Nieuw van Seepje: 100% natuurlijke handzeep mét navulling
- 2022-11-24 Nu ook een biobased opzetborstel voor Philips Sonicare
- 2022-11-10 Model Hailey Bieber zweert bij Weleda Skin Food Moisturizer
- 2022-10-28 (h)Eerlijk pakket voor winnaars Nationale Postcode Loterij