
De Oostenrijker Fritz Bläuel begon al 25 jaar geleden aan zijn duurzame project. Het is hiermee het oudste en grootste project van dit type in Griekenland. Het bedrijf focust vooral op de kwaliteit. En dankzij de expertise en onvermoeibare werklust van de eigen gekwalificeerde agrarische ingenieurs, voldoet Bläuel niet alleen aan de specificaties van de Griekse Bio-Hellas, maar ook aan de normen van Naturland (Duitsland) en het Zwitserse BioSuisse.

Bläuel produceert met behulp van 300.000 olijfbomen. Vooral de Koneiki-olijfboom is erg bijzonder. Deze variëteit heeft zich door de eeuwen heen aangepast aan de bijzondere klimatologische omstandigheden.

Ook energiebesparing is een belangrijk aandachtspunt voor het bedrijf. En er is onlangs een nieuwe opslagfaciliteit geopend. Bläuel's ondersteunt daarnaast de lokale economie van Mani, het biedt de nodige werkgelegenheid in een regio die het vooral moet hebben van seizoensgebonden werk.
