U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

App icon
FreshPublishers
Openen in de app
OPENEN

Studenten Warmonderhof openen biologische bloemenpluktuin in Dronten

Studenten van Aeres Warmonderhof hebben aan de Wisentweg in Dronten een bloemenpluktuin geopend waar bezoekers zelf tulpen kunnen oogsten, inclusief bol. Volgens De Drontenaar gaat het om een project van derdejaars studenten biologisch-dynamische landbouw, waarbij duurzaamheid en praktijkervaring centraal staan.

De tulpen worden duurzaam geteeld en kunnen met bol en al worden geplukt, wat zorgt voor een langere houdbaarheid in de vaas en ongewenste groei in het volgende seizoen voorkomt. Bezoekers stellen hun eigen bos samen en betalen per steel via een QR-code, zonder fysieke kassa. De pluktuin bevindt zich bij Warmonderhof Akkerbouw aan de Wisentweg en is vrij toegankelijk voor publiek.

Bron: De Drontenaar

Gerelateerde artikelen → Zie meer