Vrijdag 1 juni en zaterdag 2 juni bent u van harte welkom op de fair 'Smakelijk Salland'. Smakelijk Salland is een gezamenlijk project van Carmel College Salland en Landstede, waarbij de organisatie in handen is van studenten Groen van Landstede en leerlingen van het Carmel College Salland van de afdeling Groen ondersteuning bieden. Smakelijk Salland staat in het teken van biologische landbouw.
De Fair Smakelijk Salland laat mensen kennis maken met de biologische landbouw. Tijdens de fairdagen zullen, zowel vanuit Landstede als leerlingen van het Carmel College, vanuit diverse sectoren actief zijn.
Er zijn op de fair diverse groepen leerlingen en docenten van het Carmel College Salland actief. Zo zullen bijvoorbeeld leerlingen van de afdeling zorg en welzijn een workshop volgen bij de Landstede onder leiding van een kok, waarbij ze hapjes leren maken met vergeten groenten. Deze zullen vrijdag 1 juni aan gasten uitgeserveerd worden.
Diverse leerlingen uit de onderbouw zullen actief zijn met het maken van eigen hapjes en verkoop van eigen gekweekte sla- en tomatenplanten. Daarnaast verzorgen zij door hen zelf samengestelde picknickmanden.
De verzorging van de kinderboerderij is in handen van de leerlingen uit het derde leerjaar van de afdeling Groen. Ook dragen zij zorg voor de voorbereidingen en de opbouw van de fair. Andere derdejaars leerlingen zullen hun eigen ontworpen biologische product presenteren.
Abonneren
Vacatures
Derdejaars leerlingen ontwikkelen eigen bio-product
Biologische fair op Carmel College Salland
Publicatiedatum:
Ook onze nieuwsbrief ontvangen? | Klik hier
Ander nieuws uit deze sector:
- 2023-09-07 Boerschappen dicht bij winstgevend
- 2023-09-06 Voor Roose Groenten en Fruit is biologisch de toekomst
- 2023-08-25 Hoevewinkel tijdelijk verhuist vanwege instortingsgevaar
- 2023-08-11 "Digitaal prijssysteem werkt perfect"
- 2023-08-08 Perspectief op de korte keten: weg naar verandering of een blijvende niche?
- 2023-08-07 Rechtstreex haalt half miljoen op voor groei lokale voedselketen
- 2023-08-07 Koeien maken plaats voor boerderijwinkel
- 2023-07-07 Medewerkers verdienen lokale producten door meer te bewegen
- 2023-06-20 No Waste Army gaat strijd aan tegen voedselverspilling
- 2023-06-15 "Samen kunnen we onze boodschap effectief overbrengen aan verschillende taalgemeenschappen"
- 2023-05-19 Waarom kopen mensen biologisch op de markt?
- 2023-05-17 Bij De Nieuwenburgt draait alles om lokaal
- 2023-05-04 Eigenaren Seda en Mariska timmeren aan de (Nieuwe)weg in Groningen
- 2023-05-03 Multifunctionele balie vergemakkelijkt verkoop in boerderijwinkel
- 2023-05-01 Burgemeester opent officieel Groningen Natuurlijk!
- 2023-04-28 Lambertus Zijlstra van Hofweb zaterdag bij radio Emmeloord
- 2023-04-19 Bram de Jong nieuwe voorzitter Vakcentrum
- 2023-04-18 Eierprijs stijgt bij boerderijwinkels veel minder snel dan in de supermarkten
- 2023-04-17 Biologische Noordermarkt viert 35-jarig bestaan
- 2023-04-14 Buurtsuper waarbij eigen potjes en bakjes meegenomen moeten worden