David Hague (links) en Wim Koolhaas
De kas van De Kweektuin. Rechts de keuken en de gemeenschappelijk ruimte
Wim Koolhaas blijft graag bij met kennis over voedsel
Een poster aan de wand laat zien wat voor workshops David zoal verzorgt. Via info@davidhague.nl is meer informatie op te vragen.
Het team van Zorgtuinderij De Kweektuin geniet elke middag samen van een lunch, gemaakt met producten uit eigen tuinderij.
Een veld met boerenkool
Onkruid wieden gebeurt met de hand
"Wim Koolhaas: "Direct in contact komen met de natuur, dus grond onder de nagels in combinatie met slootwater etc, heeft een heilzame uitwerking op lichaam en geest van onze deelnemers."
Een natuurlijke insectenbestrijder voelt zich heerlijk thuis in De Kweektuin
David en Wim achter hun kas
Menno werkt geconcentreerd aan het vullen van de zaad trays met slazaad
Elke cel in de tray krijgt een zaadje
De biologische zaden die Menno poot zijn van Vitalis
Menno is trots op de trays met opkomende slaplantjes.
Wim en Menno kunnen het goed met elkaar vinden. Hier staan ze samen voor de kroppen sla in volle grond. Het eindproduct van het werkproces van Menno.
Sergei Daudow toont een tomatenplant die in bloei staat.
Elke week staat in De Groene Venen een recept met uitleg van David Hague, de kok van De Kweektuin. Alle ingrediƫnten worden door David bij lokale biologische leveranciers ingekocht.
Natuurlijke ongediertebestrijding...
Koningin van De Kweektuin
De boodschap is duidelijk
Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!
Je krijgt deze pop-up te zien omdat dit de eerste keer is dat je onze site bezoekt. Krijg je deze melding altijd te zien dan heb je je cookies uitstaan en zullen die blijven verschijnen.