U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

App icon
FreshPublishers
Openen in de app
OPENEN
Alle Franse exposanten te vinden in catalogus

Frans paviljoen weer van de partij tijdens BIOFACH

Ook dit jaar zal er weer een Frans Paviljoen zijn tijdens de BIOFACH. Business France, de handelsdivisie van de Franse Ambassade, kondigt de aanwezigheid van verschillende Franse exposanten aan. Een volledig overzicht van de Franse exposanten is te vinden in de vorm van een online catalogus: French Pavilion Catalogue

De Franse exposanten richten zich op verschillende biologische productcategorieën, waaronder: thee, ambachtelijk brood en cakes, gedroogd fruit, jams, chutneys, compotes, soja producten, softdrinks, siropen, azijn, mosterd, sauzen, voedingssupplementen, zuivelproducten, ijs en sorbet, olie, babyvoeding, lunchboxen en innovaties zoals de bee-wraps: ecologische verpakkingen gemaakt van bijenwas.

De meeste van deze exposanten nemen deel aan rondetafelgesprekken op de BIOFACH eSPECIAL om hun producten en know-how te presenteren.

Voor meer informatie:

Laura Colin
Business France
[email protected]
www.businessfrance.fr

Publicatiedatum:

Gerelateerde artikelen → Zie meer