Leonardo DiCaprio investeert in biologische kikkererwtensnacks

Oscar-winnaar Leonardo DiCaprio steunt Hippeas, een bedrijf dat biologische snacks op basis van kikkererwten op de markt heeft gebracht. Dat doet hij middels een financiele injectie. De start-up bestaat pas 18 maanden en wist in zijn korte bestaan al aandacht uit Hollywood te trekken. "Ik ben enorm verheugd met het feit dat Leonardo en Strand Equity Partners nu deel uitmaken van de Hippeas-familie", aldus CEO en medeoprichter Livio Bisterzo. Hippeas wist vorig jaar drie miljoen Pond om te zetten. Volgens de huidige ramingen zal de omzet dit jaar verdrievoudigen.

"Nu het merk in zowel het VK als de VS groeit, is het geweldig onze beide partners te presenteren, die onze waarden delen." Het bedrijf doneert voor elk verkocht product een percentage aan boeren in Oost-Afrika.

Bron: Yahoo Finance

Publicatiedatum:



Ook onze nieuwsbrief ontvangen? | Klik hier


Ander nieuws uit deze sector:


Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.