Tholen - Vrijdag 15 april is de tweede vestiging van de Frietwinkel van Dapp Bio Food in Den Haag geopend. "We hebben heel goede reacties gekregen na de opening. We zijn erg benieuwd wat Den Haag van ons concept zal vinden. Het is weer een heel nieuw avontuur en een mooie test voor het concept", vertelt Roderick Heijning.
De Frietwinkel in Den Haag is gevestigd aan de Korte Poten 23. De eerste Frietwinkel opende op vrijdag 15 augustus 2014 in Utrecht (Vinkenburgstraat 10). In 2015 werd de Frietwinkel verkozen tot winnaar van de AD Friettest. Roderick gaf toen in Biojournaal al aan dat hij niet uit kon sluiten dat er meer Frietwinkels bij zouden komen. "We vonden de tijd nu rijp, je moet niet te snel willen groeien. De gemeente wilde ons concept graag naar Den Haag halen. Ze kwamen tijdens een inspiratietour in Utrecht langs en raakten enthousiast, zodoende zijn we in Den Haag terecht gekomen. Dit pand was ook een schot in de roos, de voorgevel lijkt ontzettend veel op die van de winkel in Utrecht." Het zal overigens niet bij deze opening blijven. In mei zal Dapp de eerste biologische Frietwinkel in Breda openen.
Links Roderick Heijning en rechts Siem van Bruggen bij de opening van de tweede Frietwinkel in Den Haag.
Net als in de Utrechtse Frietwinkel zal in Den Haag een bedrijfsleider aangesteld worden. "Die start in mei. Tot die tijd staan we vooral zelf in de winkel. Dat is ook wel goed, zo kunnen we het publiek in Den Haag goed leren kennen." Er zijn wel wat veranderingen doorgevoerd in het concept ten opzichte van Utrecht. "In Den Haag hebben we bijvoorbeeld voor een heel andere vloer gekozen, een stenen visgraatvloer in twee kleuren. De bedoeling is dat de vloer in Utrecht in de toekomst ook vervangen zal worden."
Voor meer informatie: www.frietwinkel.nl

Abonneren
Vacatures
Top 5 - gisteren
- Zoetwaterbassin campingeigenaar redmiddel voor Zeeuwse boeren
- "We hebben te maken met een groot aantal problemen, dat kan je niet met een luchtwasser of een emissie-arme vloer oplossen"
- Leverancier van kant-en-klare guacamole zoekt afnemers voor restvoorraad
- Nederlandse bio-kazen slepen kampioenschap en medailles in de wacht tijdens internationale kaasawards
- Kan kleinfruitteler bij gebrek aan bio-plantgoed zelf goed plantgoed vermeerderen?
Top 5 - afgelopen maand
- Lidl als eerste grote retailer met alle winkels biologisch gecertificeerd
- Fotoreportage zomereditie BIOFACH - de Nederlandse exposanten
- Poiesz koopt de tienduizend kilo biologische broccoli, bestemd voor de composthoop, van Friese teler
- Biohuis teleurgesteld over verkennend gesprek met kabinet over stikstof
- Sri Lanka verklaart zich failliet nadat het een jaar geleden de biologische teelt bij wet oplegde
"Gemeente raakte enthousiast tijdens inspiratietour in Utrecht"
Frietwinkel nummer 2 geopend in Den Haag
Publicatiedatum:
Ook onze nieuwsbrief ontvangen? | Klik hier
Ander nieuws uit deze sector:
- 2022-08-10 "Londense reclamebeperking voor junkfood voorkomt bijna 100.000 gevallen van obesitas"
- 2022-08-08 De salades van SLA zijn nu via Crisp door heel Nederland verkrijgbaar
- 2022-07-21 Alpecin-Deceunick lanceert eigen voedingsapp met Foodmaker
- 2022-07-20 Grote inhaalslag voor de horeca dit jaar met verwachte volumegroei van 30% tot 35%
- 2022-07-19 Finalisten Gaia Green Awards 2022 zijn bekend
- 2022-07-01 Rock Werchter gaat voor lokaal lekkers met de Smaakfabriek
- 2022-06-29 Jubileumcongres EFMI over de foodtrends van gisteren, vandaag en morgen
- 2022-06-28 Nieuwe samenwerking GEPU en Rungis
- 2022-06-24 UMC Utrecht gaat voor gezonder voedingsaanbod
- 2022-06-21 Australische pubs overwegen om sla als bijgerecht optioneel te maken om verspilling tegen te gaan
- 2022-06-17 Eerste biologische bedrijfsrestaurant in Hamburg geopend
- 2022-06-17 Zwitserse samenwerking brengt biologische voeding in crèche, school en kantine
- 2022-06-10 Exki breidt cateringservice uit naar Antwerpen
- 2022-06-07 "Wij kennen alle boeren waar we inkopen"
- 2022-06-02 Ruim vijf miljoen maaltijden gered van verspilling in 2021
- 2022-06-02 CO2-Impact Tool moet assortiment in bedrijfsrestaurants verduurzamen
- 2022-06-01 Een Tweede Michelinster voor De Nieuwe Winkel
- 2022-05-24 Telers en chefs ontmoeten elkaar op de Rungis Food Fair
- 2022-05-23 Royal Spelt opent eigen bitterballen- en krokettenfabriek
- 2022-05-20 De Nieuwe Winkel verkozen tot Beste Biologische en Groenterestaurant