Biologische popcorn in verschillende smaken
John Altman Rainbow Popcorn Car op feestelijke wijze geopend
Rainbow Popcorn is een samenwerking tussen John Altman en de Regenboog Groep. John is het meesterbrein achter John Altman Cookies. John maakt nu ook popcorn. Rainbow Popcorn. Van biologische maïs en in verschillende verrassende smaken.
De Regenboog Groep is een organisatie die zich inzet voor kwetsbare mensen in de samenleving. De mensen die deze popcorn bakken en verkopen doen dat via de Regenboog Groep en zetten zo stappen naar een betaalde baan.
Stichting DOEN ondersteunt Rainbow Popcorn uit de bijdrage van de VriendenLoterij. Nina Tellegen, algemeen directeur van Stichting DOEN: "Met deze ondersteuning willen wij de start van dit unieke, ondernemende initiatief voor voormalige daklozen mogelijk maken. Zij kunnen aan de slag en een mooie bijkomstigheid is dat veel mensen door middel van popcorn zien dat ondernemen met een sociaal doel heel goed mogelijk is. Knapperig, gourmet, een sensatie voor de zintuigen en goed voor het geweten... De naam is Altman, John Altman."
Voor meer informatie: www.johnaltman.org