Nieuw: Lasso-drop
Komt u onze nieuwe zoete, zachte Lasso drop proeven? Met Lasso breidt het assortiment zich uit tot 15 soorten heerlijke dropvarianten. Zout, zoet, klein, groot, hard, zacht: voor elk wat wils. De blisterverpakking kunt u mooi presenteren in de TerraSana dropdisplay.Nieuw: Logona gezichtsverzorging (BDIH)
De gezichtsverzorgende producten van Logona zijn vernieuwd. Wat maakt deze nu zo bijzonder?Natuurlijke cosmetica van Logona volgt het huideigen correctieprincipe. Onderzoeksresultaten hebben het mogelijk gemaakt, producten te ontwikkelen, die de eigen, corrigerende functie van de huid stimuleren en doelgericht ondersteunen, net als bij het biologisch ritme van onze huid. De Logona-producten voor overdag zijn vochtinbrengend en beschermend, de producten voor de nacht stimuleren de huideigen regeneratiefuncties.
De nieuwe gezichtsverzorging van Logona heeft producten voor elk huidtype
- Droge huid - biologische rozenlijn
- Gevoelige huid - biologische Aloë Veralijn
- Gemengde huid - biologische toverhazelaar
- Onzuivere huid - biologische munt
Gezichtsverzorging met natuurlijke cosmetica van Logona:
- Voldoet aan de strenge criteria voor gecontroleerde natuurlijke cosmetica (BDIH)
- Is vrij van synthetische kleur-, geur-, en conserveringsmiddelen
- Bevat geen paraffineolie of andere grondstoffen uit de aardoliechemie
- Dermatologische tests bevestigen de goede verdraagbaarheid op de huid en de efficiëntie van alle producten
- Is overwegend veganistisch
Adviesverkoopprijzen variëren van 2,75 euro tot 18,95 euro. Verkrijgbaar vanaf februari 2012. Kom naar onze stand voor meer informatie en voor de Logona-beursaanbieding.
Actie SANTE: Win installatie-order t.w.v. 750 euro
Puzzel mee en win SANTE-producten t.w.v. 750 euro (tweede prijs 500 euro). U hoeft slechts de puzzel te maken en de slagzin af te maken. Deponeer uw oplossing in de bus op onze stand en u dingt mee naar gratis SANTE producten! Klik hier voor de puzzel.Amanprana: demonstratie olietrekken?
De oorsprong van veel kwalen? Een onverzorgde mond. En een ongezonde mond betekent een ongezond lichaam. Met een tandenborstel bereikt u maar 60 procent van de tanden en 10 procent van de mondholte. Dat is niet genoeg om alle bacteriën te verwijderen. Olie trekken met Amanprana mondolie is grondig, eenvoudig en doeltreffend en pakt typisch westerse kwaaltjes aan.Olie trekken = meer energie
Olie trekken = mooie glimlach en frisse adem
Olie trekken = betere gezondheid
Meer informatie? Eens kijken hoe het nu moet of zelf even oefenen? Dat kan allemaal op de BioVak. (U kunt thuis alvast oefenen met dit YouTube filmpje.)
Kortom: genoeg redenen om TerraSana te bezoeken op BioVak 2012 stand A.61
- Interessante beursacties met leuke extra kortingen voor TerraSana notenpasta's, raw food producten, AmanPrana, Ecover, VitaVerde, SANTE en Logona
- Nieuw is onder andere Logona facial care
- Altijd gezellig
- Lekker proeven, ruiken en snuffelen
- Demonstratie olietrekken Amanprana Mondolie
- Inleveren Actieformulier: win gratis SANTE producten ter waarde van 750 euro
18-19 januari | Stand A61 van TerraSana | IJsselhallen, Zwolle