Teijin komt in 2012 met nieuwe bio-polyester-vezels

Het Japanse bedrijf Teijin Fibers Limited heeft bekend gemaakt in april 2012 polyester-vezels op basis van plantaardige materialen op de markt te gaan brengen. Hiermee wordt dit het belangrijkste bio-materiaal voor het bedrijf. De vezels zullen volledig recyclebaar zijn.

De nieuwe 'PlantFiber' zal worden genaakt uit polyetheen-harsen (o.a. suikerriet). Dit product zal deel uit gaan maken van het 'Eco Circle'-programma van Teijin. De vezels kunnen toegepast worden in kleding en autostoelen, maar bijvoorbeeld ook in persoonlijke verzorgingsproducten. 

Publicatiedatum:



Ook onze nieuwsbrief ontvangen? | Klik hier


Ander nieuws uit deze sector:


Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.