Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven
App icon
FreshPublishers
Openen in de app
OPENEN

Arla Foods heeft hoge verwachten van fusie met DMK/DOC Kaas

Arla Foods, marktleider in biologische zuivel in Nederland, zet een volgende stap in haar Nederlandse expansie door de voorgenomen fusie met DMK/DOC Kaas. Volgens algemeen directeur Esther Tromp-Strijdveen van Arla Nederland, België en Frankrijk heeft het bedrijf ervaring met het samenbrengen van verschillende bedrijfsculturen bij fusies. Dat zegt ze in een interview met Nieuwe Oogst. Esther benadrukt dat de fusie geen overname is en dat de coöperatieve structuur van beide bedrijven behouden blijft.

© Arla Foods

De fusie kan volgens Esther nieuwe kansen bieden voor melkveehouders die leveren aan Arla. Het bedrijf combineert expertise in dagverse zuivel met de kaassterkte van DOC Kaas en wil duurzaamheid koppelen aan een stabiel verdienmodel voor boeren. Volgens Esther blijft Arla daarnaast investeren in aansprekende merken zoals Melkunie, Lurpak en Arla Skyr.

Bron: Nieuwe Oogst

Publicatiedatum:

Gerelateerde artikelen → Zie meer