Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven
Vrijdag 21 november

Zorginstellingen integreren meer biologische producten in hun menu

In het project Zobio hebben vijf zorginstellingen 2 jaar lang stappen gezet om meer lokale bio-producten te integreren in hun menuplanning. Ze werkten hiervoor rechtstreeks samen met bio-boerderijen in hun buurt. Op 21 november blikt BioForum tijdens een slotevenement terug en kijken ze hoe deze samenwerkingsverbanden er vandaag voor staan en welke lessen ze intussen hebben geleerd. Tijdens een speeddate kunnen deelnemers verder in gesprek gaan met de betrokken boeren en zorginstellingen.

Het event is toegankelijk voor partners van het project ZoBio, voor alle zorginstellingen en bioboeren die interesse hebben in lokale samenwerkingsverbanden.

© BioForum

Programma:

  • 9:00 Onthaal
  • 9:30 Introductie ZoBio
  • 9:40 Samenwerkingsverbanden in beeld en aan het woord: Zorgband Leie en Schelde & Plukboerderij Grondig - AZ Zeno met Het Polderveld & 't Livinushof - AZ Maria Middelares & Goedinge
  • 10:50 Pauze
  • 11:10 Samenwerkingsverbanden in beeld en aan het woord: St.-Kamillus & Herpendalvallei - Curando & Plukhof
  • 11:50 Bezoek Plukboerderij Grondig
  • 12:45 Lunch
  • 13:30 Speeddate: Kans om rechtstreeks met de verschillende partners in gesprek te gaan.
  • 14:15 (Zo)Bio en Gezondheid onder de loep
  • 14:35 Panelgesprek: gezonde voeding in de zorg
  • 15:30 Conclusies
  • 15:45-17:30 Netwerk

Praktische informatie:

  • Datum: vrijdag 21 november
  • Tijd: 9:00-17:30
  • Locatie: WZC Kouterhof, Kouterlaan 21, 9070 Destelbergen
  • Deelname: Gratis, maar inschrijven is verplicht.

Aanmelden kan via deze pagina.

Voor meer informatie:
BioForum
+31 (0)3 2869278
[email protected]
www.bioforum.be

Publicatiedatum:

Gerelateerde artikelen → Zie meer