Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven

Landgoed Bleijendijk opgenomen in route Open Monumentendag

Zondag 10 september 2023 is de open monumentendag met het thema 'cultureel erfgoed'. Aangezien daar op Landgoed Bleijendijk heel wat van is, is het landgoed opgenomen in de route van de monumentendag.

  • De boshut is open en dus is het mogelijk een kijkje te nemen, waar jouw zoon of dochter, of misschien jijzelf wel jaren geleden vaak bent geweest voor natuuronderwijs.
  • In de boomgaard, bij het bijenhuisje is de imker, die uitleg geeft over de bijen op Bleijendijk en meer kan vertellen over de imkercursus die binnenkort weer van start gaat.
  • Bij het Mieneke (Bleijendijk 5) wordt wol gesponnen en is het monumentale bakhuisje heet genoeg om zelf biologische pizza's samen te stellen, die vervolgens door dé biologische bakkers Gerard en Suus afgebakken worden.
  • Er is biologische koffie en thee en uiteraard sap uit de boomgaard te krijgen.
  • De 24/7 boerderijwinkel op het erf van Boerderij Bleijendijk is open voor vragen of onze heerlijke biologische landgoedproducten.

Hieronder is de route op de kaart te zien.

Wees welkom op het landgoed. De overige locaties/panden zijn niet toegankelijk in verband met bewoning/verhuur.

Klik hier voor meer informatie.

Publicatiedatum:

Gerelateerde artikelen → Zie meer