10 jaar geleden hadden de ondernemers achter Axxent Masters in Tea een droom: de 'saaie' theewereld veranderen en frisse innovatieve theeconcepten introduceren. Ze wilden af van het traditionele sopzakje en de typisch Nederlandse 1-2-3-thee cultuur. Vandaag heffen Arnoud Francken en Marcel Vogel, oprichters van Axxent Masters in Tea, het glas en kijken ze terug op tien mooie en enerverende jaren. Dat ze na al die jaren nog steeds succesvol zijn, blijkt wel uit de stevige positie die ze inmiddels met hun theebedrijf innemen. Voorzichtig schalen ze zich zelf in als de nummer 4 van Nederland, met klanten in meer dan 25 landen.
Vrij snel na de start op 27 september 2006 kwam de introductie van T'amore, tea with a little spoon. Een concept dat nog altijd verkrijgbaar is bij de betere grand cafés, hotels en restaurants. Ook Julia's op NS stations serveert deze thee. Niet lang daarna volgden vele andere creatieve concepten, waarbij prima kwaliteiten, betaalbare prijzen, beleving en een aantrekkelijke verpakking centraal staan.
De gebogen X-en in het logo vormen een kopje met twee curven die de stoom van thee aangeven. De twee X-en staan tevens voor de X-factor, waarmee het bedrijf aangeeft onderscheidend te werk te gaan. Het Fairtrade Bio assortiment Tea of Life heeft inmiddels haar weg gevonden naar diverse ministeries, bedrijven, scholen en instellingen. Het assortiment van Sunleaf Original Teas draagt het zegel van de Fair-grounds Foundation. Een ANBI stichting door beide heren opgericht met als doel iets goeds terug te doen voor het land waar ze thee vandaan halen. Van elke kilogram Sunleaf thee gaat 0,50 euro naar de Foundation en inmiddels zijn er vijf mooie kinderdagverblijven gebouwd in Sri Lanka waar de kinderen van theepluksters een veilig en schoon onderkomen hebben. Axxent levert niet alleen eigen merken, maar verzorgt voor een groot aantal retailers, koffiebranders en groothandels ook het private label thee.
Ter gelegenheid van het 10-jarig jubileum zullen diverse producten worden geïntroduceerd en zal op gepaste wijze met relaties worden stilgestaan bij dit heuglijke feit.

Abonneren
Vacatures
Top 5 - gisteren
Top 5 - afgelopen week
- Patty Brard weggestuurd van bio-boerderij op Ibiza
- Tweede Kamer: "Ondersteun biologische koplopers in stikstofaanpak"
- Fotoreportage: Jubileumjaar De Groene Passage feestelijk afgetrapt met Zomermarkt
- Anders Invest Food & Agri fonds participeert in Horizon Natuurvoeding
- De Speld steekt de draak met biologisch
Top 5 - afgelopen maand
Binnenkort nieuwe producten geïntroduceerd
Axxent Masters in Tea viert 10-jarig jubileum
Publicatiedatum:
Ook onze nieuwsbrief ontvangen? | Klik hier
Ander nieuws uit deze sector:
- 2022-07-06 Nieuw: een snoeppot vol dadel treats
- 2022-07-04 "Ik dacht eigenlijk dat dit in ons kleine land niet mogelijk was"
- 2022-07-01 "Basilicumolie, waar het allemaal mee begon, is nog altijd ons meest populaire product"
- 2022-07-01 QR-code neemt consument bij de hand in de wereld van specerijen
- 2022-06-23 Oekraïense bio-sector verkeert in zeer zwaar weer
- 2022-06-22 Nieuw: Vegan chocoladefudge en dropfudge
- 2022-06-15 Nieuwe popcornvariant Moonpop: Salted Caramel
- 2022-06-14 Dadel treats nieuwkomer in tussendoortjesschap
- 2022-06-14 Heerlijkheid Mariënwaerdt nieuw bij online bio-groothandel Amanvida
- 2022-06-13 Afrika herontdekt eigen graan
- 2022-06-02 Duitse eiwitrepen nu bij Albert Heijn
- 2022-05-31 Nieuw: Saltsidis biologsiche Cretan Gold Olijfolie extra vierge
- 2022-05-31 Dominique klom op van inpakker tot teamleider: "Ik was toe aan een uitdaging"
- 2022-05-25 Clearspring voegt trio biologische tahini's toe aan aanbod
- 2022-05-25 Nieuw: Salterra biologische Dukkah met zeewier
- 2022-05-18 Nieuw van Beltane: Biomix Bloemkool Ovenschotel
- 2022-05-17 Nieuw: 9x Gebrand bamboezout & zwarte knoflook
- 2022-05-11 Nieuw: Fiordifrutta Granaatappel, Aloë en Hibiscus
- 2022-05-06 "Laag gehalte insectenmeel stimuleert mensen om het eens uit te proberen"
- 2022-05-03 Binnenkort bij Amanvida: Goldate - biologische dadelproducten uit Dubai