Je krijgt deze pop-up te zien omdat dit de eerste keer is dat je onze site bezoekt. Krijg je deze melding altijd te zien dan heb je je cookies uitstaan en zullen die blijven verschijnen.
Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!
Je ziet deze popup omdat dit de eerste keer is dat u de site betreed. Als u dit bericht blijft krijgen zet dan alstublieft uw cookies aan
'Ridiculously Good' raw chocolate bonbons
BD-Totaal heeft 2 nieuwe raw chocolate producten van het merk Ridiculously Good aan het assortiment toegevoegd: Rich Peanut & Date (rauwe chocolade met een rijke pinda- en dadelvulling- 59470) en Creamy Coconut (rauwe chocolade met een smeuïge kokosvulling- 59471). De raw chocolate is gemaakt van de beste rauwe cacao uit Equador en niet verhit boven 42 graden waardoor alle krachtige eigenschappen van cacao behouden blijven. Het is 100% biologisch en vrij van geraffineerde suikers, lactose, e-nummers, gluten, aspartaam, kleurstoffen, conserveermiddelen en andere onnodige toevoegingen. De vershoudfolie is biologisch afbreekbaar en mag gewoon in de groenbak. Bovendien wordt Ridiculously Good geproduceerd en verpakt bij een sociale werkplaats.
De raw chocolate bonbons zijn per 2 stuks verpakt (2x20 gram) in een fraai vormgegeven doosje en worden verkocht per 16 doosjes.