Met een groei van 10% voor 2015 in het vooruitzicht zette de achtste Natural & Organic Cosmetics Conference bij aanvang al een belangrijk signaal neer. De behoefte aan sterke merken en gerichte benadering van consumenten waren de hoofdthema's van deze conferentie, die gehouden werd van 5 tot en met 7 oktober.
Meer dan 240 deelnemers van over de hele wereld, waaronder een groot aantal belangrijke industriëlen, verkoop- en onderzoeksverenigingen kwamen samen in de Duitse hoofdstad om informatie te vergaren over de toekomstige aanpak, trends en de veranderende consumentenverwachtingen.
Op de eerste conferentiedag ging het vooral over de markt, hoe snel die verandert en welke mogelijkheden daaruit voortkomen. De dag werd afgesloten met een presentatie over sekse marketing en opnieuw werd in beeld gebracht hoe belangrijk het is om te communiceren met de klant.
De tweede dag stond in het teken van merkenontwikkeling. Er werden exclusieve onderzoeksresultaten naar voren gebracht omtrent het beeld dat er heerst over de biologische cosmetica in vergelijking met die over de bijna-natuurlijke- en conventionele cosmetica.
Eén van de hoogtepunten van de conferentie was een presentatie van Christoph Engl, waarin werd uitgelegd hoe de omzetting van een algemeen merk 'natuurlijke cosmetica' naar een gedifferentieerd sterk natuurlijk cosmetisch merk succesvol kan zijn. Dit inspireerde en enthousiasmeerde het publiek.
Eens te meer toonden deze twee conferentiedagen aan hoe belangrijk het is voor deze dynamische markt om zich te focussen op toekomstgerichte thema's en internationale discussie.
Deelnemers aan de Natural & Organic Cosmetics Conference 2015 waren wederom zeer te spreken over de conferentie en zeiden dat het een succes was. Voor meer dan 80% van de deelnemers werd aan de verwachtingen voldaan en sommige werden zelfs overtroffen. Informatie over lopende thema's wordt even belangrijk geacht als de mogelijkheden voor internationaal netwerken.
Elfriede Dambacher, programma voorzitter en handelsexpert, was tevreden over het succes van de conferentie. "Ieder jaar richt de conferentie zich op meer wereldwijd belangrijke spelers en bewijst zij eens te meer hoe belangrijk de communicatie op dit niveau is, buiten de dagelijkse business. Die mogelijkheid geven wij graag volgend jaar weer op de Conferentie van 26 en 27 september 2016."
Voor meer informatie: www.naturkosmetik-branchenkongress.de

Abonneren
Vacatures
Top 5 - gisteren
- Nieuwe groothandel wil biologische groenten en fruit voor iedereen beschikbaar maken
- Bionext verzoekt het Kabinet dringend om tot werkbare oplossingen met de boeren te komen
- Deze kilo paprika kost eigenlijk bíjna 5 euro
- Supermarkten schuiven niet aan in Remkes' stikstofdebat
- "Ik ben een gelukkig man"
Top 5 - afgelopen week
- Fotoreportage zomereditie BIOFACH - de Nederlandse exposanten
- "Milieumaatregelen voor landbouw zijn doeltreffend en gaan niet ten koste van voedselproductie"
- Biohuis teleurgesteld over verkennend gesprek met kabinet over stikstof
- Zeewierboerderij en verwerkingsunit Dutch Seaweed Group Skal-gecertificeerd
- Stadsmeisje Annemiek werd biologische boerin
Top 5 - afgelopen maand
- Fotoreportage zomereditie BIOFACH - de Nederlandse exposanten
- "Milieumaatregelen voor landbouw zijn doeltreffend en gaan niet ten koste van voedselproductie"
- Biohuis teleurgesteld over verkennend gesprek met kabinet over stikstof
- In Memoriam: Jaap van Westering
- Nieuwe groothandel wil biologische groenten en fruit voor iedereen beschikbaar maken
Omschakeling algemeen merk naar gedifferentieerd merk succesvol
Natural & Organic Cosmetics Conference: 240 deelnemers
Publicatiedatum:
Ook onze nieuwsbrief ontvangen? | Klik hier
Ander nieuws uit deze sector:
- 2022-08-17 NVWA publiceert handboek Voedingssupplementen met tips voor bedrijfsleven
- 2022-08-15 "De grootste uitdaging is om hier een goed consistent product van te maken"
- 2022-08-08 Nieuwe verstevigende gezichtsverzorging van lavera
- 2022-07-22 Vier natuurlijke skincare essentials voor een minimalistische routine
- 2022-07-21 Natuurlijk kraampakket: een cadeautje om uit te pakken
- 2022-07-06 "Hiermee blijft de xylitol lang genoeg in de mond"
- 2022-07-04 Seepje grote winnaar eerste editie De Social EnterPrizes
- 2022-06-30 Nieuw: afwasmiddel Spetterende Eucalyptus
- 2022-06-14 Glazen supplementenpotjes voor Royal Green
- 2022-06-10 Nieuwe cadeausets voor mannen
- 2022-05-24 Kaerel introduceert de Shaving Set
- 2022-05-24 "Deze cranberryzaadolie past helemaal in mijn visie op skincare"
- 2022-05-03 Nieuw self care merk: Rose Lou
- 2022-05-02 Limited edition versies van l'Huile by CÎME naar aanleiding van 10e verjaardag
- 2022-04-26 "Het Zeepkompas geeft meer overzicht en houvast"
- 2022-04-22 Nominaties voor de Lush Prize 2022 geopend
- 2022-04-13 Nieuwe look voor INIKA Organic
- 2022-04-07 Bijna 9 op de 10 producten van grote cosmeticamerken bevatten microplastics
- 2022-04-01 Weleda introduceert vier Shower Bars
- 2022-04-01 Opmerkelijk nieuws vandaag