Je krijgt deze pop-up te zien omdat dit de eerste keer is dat je onze site bezoekt. Krijg je deze melding altijd te zien dan heb je je cookies uitstaan en zullen die blijven verschijnen.
Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!
Je ziet deze popup omdat dit de eerste keer is dat u de site betreed. Als u dit bericht blijft krijgen zet dan alstublieft uw cookies aan
EkoPlaza belicht voordelen bio-AGF in radiospot
Momenteel is op de radio een spotje te horen van de biologische supermarktketen EkoPlaza. In de radiospot komt één van de biologische telers die aan EkoPlaza levert aan het woord. Hij vertelt onder meer dat in zijn groenten meer antioxidanten zitten dan in gangbare groente. Verder roept hij op om naar EkoPlaza te komen om gebruik te maken van een speciale actie: de biologische AGF is deze week 25 procent goedkoper bij EkoPlaza. In de nieuwsbrief van EkoPlaza wordt ook aandacht geschonken aan de actie: "In samenwerking met onze telers presenteren wij alle biologische groenten en fruit met 25% korting. Wist je dat je met het eten van biologische groenten en fruit 20 tot 40% meer antioxidanten binnen krijgt? Een mooie gelegenheid om de ingrediënten voor een groen recept in te slaan!"