Vanaf aanstaande zaterdag 1 november gaat Coenecoop zich helemaal inzetten voor Movember. Dit doen ze met een bijzondere wijn en etiket.
De biologische pioniers uit de Languedoc maken sinds de begin jaren 80 biologische wijn. Het domaine, bekend van de betere landwijnen zoals Pure, weet zich ook steeds beter te onderscheiden op een iets hoger niveau. Cuvee Le Manpot is daar een goed voorbeeld van. De Snor op het etiket is een ode aan de Opa van Francois Delhon die zijn gezicht sierde.
Het Domaine is gelegen in de driehoek Bérziers, Pézénas en is 60 hectare groot. De wijngaarden liggen op verschillende bodemtypes en daardoor worden er veel verschillend druivensoorten verbouwd. Cuvee Le Manpot bestaat uit een combinatie van de druivenrassen Cabernet Franc, Merlot en Cabernet Sauvignon (en klein beetje Syrah). Een gedeelte van de wijn (1/3) heeft houtopvoeding gehad en dit geeft de wijn net dat beetje extra. Het stoort niet maar helpt wel.
In de maand november staat deze wijn centraal om aandacht te vragen voor Movember foundation. Het hele team van Coenecoop Wine Traders laat zijn snor staan en draagt per verkochte fles 0,50 eurocent af aan de stichting. Consumentenprijs per fles tussen de 8,95 en 9,95 euro.
Voor meer informatie: wine@coenecoop.com

Abonneren
Vacatures
- Manager Dienstverlening
- (junior/aankomend) Sales Manager
- Teeltspecialist Flower Trials & Home Garden
- Commercieel Directeur
- Warehouse Quality Control
- Operationeel manager / MT-lid
- Product Manager speciale orchideeën
- Supply Chain Manager
- Vice President of Growing Operations
- Administratief medewerker
Coenecoop zet zich in voor Movember
Publicatiedatum:
Ook onze nieuwsbrief ontvangen? | Klik hier
Ander nieuws uit deze sector:
- 2023-11-30 Nieuw: Kerst kruidenthee
- 2023-11-15 Vervanger van limonade en gezoete kinderthee klaar voor stap naar biowinkels
- 2023-11-14 Eerste seizoensspecial van Amsterdamse stadsbottelarij: Winterfris
- 2023-11-10 Bijna 23% van het Italiaanse wijngaardareaal is nu biologisch
- 2023-11-09 "Nog steeds private label-fabrikant, maar onze energie en inspanningen zitten op het merk"
- 2023-11-07 Er zijn in België al meer dan 150 soorten biologisch bier
- 2023-11-06 "We willen het aandeel bewuste keuzes in wijn vergroten en ook de vraag naar biologische wijnen meer stimuleren"
- 2023-11-03 VandeStreek brouwt biologisch
- 2023-11-02 Kijkers van 'Chateau Meiland' liggen in een deuk om Martien die een gembershot neemt in bio-winkel
- 2023-11-02 "Onze kwaliteitsvolle kombucha's in statiegeldflessen passen perfect bij onze visie"
- 2023-11-01 Liefhebbers blazen De Leckere nieuw leven in
- 2023-10-26 "Bio-fruitsap in blik heeft alleen maar voordelen"
- 2023-10-25 "Voor zowel linkse als rechtse partijen is uitstel van verhoogde verbruiksbelasting de oplossing"
- 2023-10-23 Ecotone huldigt de 'Caféière' in
- 2023-10-23 Amendement moet weeffout in de 'suikertaks' rechttrekken voor pure sapproducenten
- 2023-10-18 "Wij overwegen serieus onze bedrijfsvoering buiten Nederland voort te zetten"