Je krijgt deze pop-up te zien omdat dit de eerste keer is dat je onze site bezoekt. Krijg je deze melding altijd te zien dan heb je je cookies uitstaan en zullen die blijven verschijnen.
Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!
Je ziet deze popup omdat dit de eerste keer is dat u de site betreed. Als u dit bericht blijft krijgen zet dan alstublieft uw cookies aan
Migros gaat eerste BIO Take Away openen in Zürich
In het Shopville in Zürich, een winkelcentrum dat zich onder het station bevindt, opent de Zwitserse retailer Migros binnenkort een BIO Take Away. De BIO Take Away is de eerste van zijn soort. "Het aanbod is vergelijkbaar met dat van een gebruikelijke take away, met koude en warme maaltijden en drinken. Het verschil is echter dat alle producten in biologische kwaliteit worden aangeboden", zegt Rolf Fuchs, woordvoerder van Migros Zürich. Er zal vooral een uitgebreid aanbod aan vruchtensappen, smoothies en salades te vinden zijn. Friet hoeft men er echter niet te verwachten.
Of er nog meer van dergelijke BIO Take Aways zullen volgen, daarover kan Fuchs nog niks zeggen. Migros wil in het nieuwe filiaal in Zürich eerst maar eens ervaringen verzamelen met het nieuwe winkelconcept. De winkel zal op 14 juni worden geopend en wordt 40 vierkante meter groot.