Je krijgt deze pop-up te zien omdat dit de eerste keer is dat je onze site bezoekt. Krijg je deze melding altijd te zien dan heb je je cookies uitstaan en zullen die blijven verschijnen.
Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!
Je ziet deze popup omdat dit de eerste keer is dat u de site betreed. Als u dit bericht blijft krijgen zet dan alstublieft uw cookies aan
Natuurwinkel Columbus Heerhugowaard probeert nieuwe promotiemethode uit
In opdracht van het Vakcentrum en in samenwerking met ik-onderneem! produceerde EF2 doeltreffende communicatie een promo voor Natuurwinkel Columbus in Heerhugowaard. De promo is een onderdeel van het Nieuwe Winkelen en geeft de winkelier de mogelijkheid nieuwe media te gebruiken om vindbaar te worden en een geheel nieuwe klantenkring te kunnen bereiken.
Eigenaresse Annemarie vertelt in de onderstaande video onder meer wat er allemaal te verkrijgen is in de winkel aan de Middenwaard 53 in Heerhugowaard en roept mensen op om eens een kijkje te komen nemen in de winkel.