U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.

App icon
FreshPublishers
Openen in de app
OPENEN
"Biologisch op langere termijn zelfs standaard"

Bio-aandeel snelle groeier bij bananendistributeur Van Damme

Tholen - Het familiebedrijf Van Damme in Ternat is gespecialiseerd in het rijpen en distribueren van bananen. "Sinds 1974 zijn we in deze plaats gevestigd. We begonnen met 7 rijpcellen en zijn nu uitgegroeid naar 50 cellen en een volume van 70.000 colli per week. Momenteel zijn we één van de grootste rijperijen in Europa", vertelt Christophe Vandenbroeck, één van de managers.

Samen met medewerker Gregory Goemaere leidt hij het bedrijf. Alles gebeurt in samenwerking met de oudere generatie: eigenaar Fernand van Damme en medewerker Jean-Paul Goemaere. "Wij zijn de vijfde generatie in het familiebedrijf", verwoordt Christophe trots.


Christophe Vandenbroeck

"Bio op langere termijn zelfs standaard"

Vandenbroeck geeft aan dat de evolutie in de bio-markt de afgelopen jaren steeds groter wordt. "Het aandeel van bio is nu 10 tot 15 procent. Drie jaar geleden was dat de helft en de groei is groter dan bij conventioneel. We leveren alleen biologisch fairtrade. Vandaag de dag leveren alle supermarkten biologisch. Dit wordt in de toekomst steeds meer en ik verwacht dat het op langere termijn zelfs standaard wordt. Voor biologisch heeft Van Damme diverse investeringen gedaan en wij zijn volledig gecertificeerd."

Voor meer informatie:

Christophe Vandenbroeck
Van Damme NV
Industrielaan 3
1740 Ternat - België
Tel: +32 - 25823131
Fax: +32 - 25824144
www.vandamme.be

Auteur: Gertrude Snoei

Gerelateerde artikelen → Zie meer