Je krijgt deze pop-up te zien omdat dit de eerste keer is dat je onze site bezoekt. Krijg je deze melding altijd te zien dan heb je je cookies uitstaan en zullen die blijven verschijnen.
Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!
Je ziet deze popup omdat dit de eerste keer is dat u de site betreed. Als u dit bericht blijft krijgen zet dan alstublieft uw cookies aan
Biologische markt in het Ledeboerpark
ONS! NatuurEducatie van de gemeente Enschede organiseert op zondag 21 augustus weer een biologische markt op het erf bij bezoekerscentrum Het Lammerinkswönner in het Ledeboerpark. Op deze biologische markt zijn van 11:00 uur tot 17:00 uur diverse biologische producten te proeven en te verkrijgen.
Biologische streekproducten
Op de sfeervolle en kleinschalige markt staan kraampjes van de biologische zorgboerderij De Viermarken met diverse soorten biologische groenten en andere producten, zoals biologisch fruit, sap en jam. De eerstvolgende biologische markt is op zondag 18 september.
Openingstijden en meer informatie
Bezoekerscentrum Het Lammerinkswönner in het Ledeboerpark is geopend op werkdagen van 8:30 uur tot 16:00 uur en op zondag van 11:00 tot 17:00 uur. De entree is gratis. Het bezoekerscentrum is bereikbaar via de hoofdingang van het Ledeboerpark aan de Hengelosestraat in Enschede. Hier is het na 300 meter aan de rechterkant van het pad te vinden.