Je krijgt deze pop-up te zien omdat dit de eerste keer is dat je onze site bezoekt. Krijg je deze melding altijd te zien dan heb je je cookies uitstaan en zullen die blijven verschijnen.
Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!
Je ziet deze popup omdat dit de eerste keer is dat u de site betreed. Als u dit bericht blijft krijgen zet dan alstublieft uw cookies aan
Kees Huijbregts teelt zo'n 160 soorten
Knoflookteler Achterveld zoekt vrijwilligers
De grootste knoflooktuin van Nederland kan niet overleven zonder vrijwilligers. Op een biologische boerderij aan de Asschatterweg in Achterveld teelt boer Kees Huijbregts zo'n 160 knoflooksoorten, maar het tuinieren lukt hem niet alleen. Via de vrijwilligersbank in Leusden hoopt hij dorpsgenoten aan te trekken die behalve de zorg voor de knoflook wellicht ook een eigen tuintje willen aanleggen.
De knoflookteler houdt een weblog bij waar geïnteresseerden kunnen lezen hoe de teelt en oogst van het kruid. Klik hier om de weblog te lezen.