Interactieve debatavond
De avond bestaat uit twee delen. In het eerste gedeelte leren boer en burger elkaar in kleine groepjes kennen en worden drie stellingen besproken. Na de pauze introduceren we drie sprekers die met elkaar en het publiek in gesprek gaan. Joris Baecke is akkerbouwer en vanaf januari portefeuillehouder Plantgezondheid bij LTO Nederland. Gijs Kuneman is directeur van CLM, een onafhankelijk kennis- en adviesbureau op het gebied van landbouw, voedsel, natuur en milieu. Melissa Marijnen is oprichter van Professional Rebel, een bedrijfje dat jonge ondernemers ondersteunt en verbindt.Na afloop zijn er drankjes en borrelhappen van de jonge chef-koks van de Gastrovan, die het afgelopen jaar in verschillende boerenstallen en op andere onverwachte locaties geweldige menu's kookten. Met dit Eetcafé live sluiten we de reeks van vier grote Eetcafé's waarmee we het afgelopen jaar door het land tourden feestelijk af.
Over Het Eetcafé
Het Eetcafé is een on- en offline platform voor boeren en burgers en is een initiatief van de YFM, het NAJK en Netwerk Platteland. Dat boeren en burgers elkaar herontdekken vinden zij belangrijk, want burgers weten steeds minder over hun eten en zijn daardoor vaak kritisch naar de boer. Wat weten burgers eigenlijk over de dagelijkse praktijk op een boerderij? En wat weten boeren eigenlijk over de zorgen en behoeften van consumenten? Op www.heteetcafe.eu bloggen boeren en burgers over verschillende onderwerpen die met ons voedselsysteem, landbouw en het boerenleven te maken hebben. Tijdens Het Eetcafé live ontmoeten zij elkaar echt.Het Eetcafé wordt ondersteund door het Ministerie van Economische Zaken en de Europese Unie.
Locatie
Pakhuis de Zwijger, Piet Heinkade 179, AmsterdamMet openbaar vervoer: Vanaf Amsterdam Centraal Station neem je tram 26 richting IJburg, en stap je uit bij halte Kattenburgerstraat.
Met de auto: er in de omgeving van het Pakhuis verschillende parkeerlocaties. Er is geen parkeergelegenheid langs de openbare weg.
Met de fiets: die kan je naast het Pakhuis kwijt
Programma
19:30 uur zaal open20:00 uur aanvang programma
22:15 uur afsluiting en borrel
Klik hier voor meer informatie.