Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!

Abonneren Ik ben al ingeschreven
29 januari 2026 in Zwolle

Studiebijeenkomst ‘Wegwijs in de biologische regels’

Biologische bedrijven moeten voldoen aan wettelijke regels voor de teelt, opslag, verwerking en verkoop. Voor adviseurs, erfbetreders en voorlichters is het cruciaal om hiervan goed op de hoogte te zijn. Daarom organiseert BioAcademy in samenwerking met Skal Biocontrole, Doornebosch Advies en Land & Co een studiebijeenkomst. Tijdens deze studiebijeenkomst krijgen deelnemers een heldere wegwijzer door de biologische regelgeving: van de basis tot praktijkvoorbeelden met eigen vragen.

© BioAcademy

Deze interactieve bijeenkomst biedt praktische handvatten, een update van Skal Biocontrole en de kans om feiten en fabels rond biologische regelgeving te bespreken. Er is volop ruimte voor praktijkvoorbeelden en het stellen van eigen vragen. Specifieke vragen of voorbeelden die deelnemers graag willen bespreken kunnen ze voorafgaand aan de bijeenkomst kenbaar maken via dit formulier. Zo wordt gezorgd dat de bijeenkomst direct aansluit bij vragen uit de praktijk.

Ook nemen deelnemers deel aan een werkgroep naar keuze (plantaardig of dierlijk) en krijgen ze een rondleiding over biologische boerderij De Vreugdehoeve in Zwolle, samen met een Skal-inspecteur en de veehouder. De dag sluit af met een gezamenlijk buffet en netwerkmoment.

Vooraf ontvangen deelnemers toegang tot de e-learning 'Omschakelen' (ca. 30 min). Na afloop krijgen ze gratis toegang tot aanvullende modules over biologische regelgeving (bodem, bemesting, gewasbescherming e.a.).

Praktisch informatie:

  • Datum: 29 januari 2026
  • Tijd: 12:45 – 18.30 uur (incl. buffet)
  • Locatie: De Vreugdehoeve, Zwolle
  • Doelgroep: adviseurs, erfbetreders en voorlichters biologische bedrijven en omschakelaars
  • Kosten: € 295,-. Er is korting voor partners BioAcademy, VAB- en Biohuis-leden. Meer informatie via betreffende vereniging of [email protected]

PE-punten: aantal volgt (accreditatie in aanvraag)
Max. 32 deelnemers: aanmelden kan t/m 31 oktober

Aanmelden kan via deze link.

Voor meer informatie:
Bio Academy
[email protected]
www.bioacademy.nl

Publicatiedatum: