Tholen - Yakso breidt haar assortiment uit met twee nieuwe varianten krupuk, namelijk een Cassave Krupuk en Wakame Krupuk. Ze zijn vanaf heden verkrijgbaar via biogroothandels.
"De Krupuk Cassave is naast de normale garnalen krupuk het bekendste krupuk en deze miste nog in ons assortiment. Vandaar dat we met de ontwikkeling hiervan aan de slag zijn gegaan en deze aan ons aanbod hebben toegevoegd", vertelt Joukje Bakker namens de in Wolvega gevestigde producent FZ Organic Food.
Yakso had al een Vegan groentekrupuk en met de Cassave Krupuk en Wakame Krupuk zijn er nog twee vegan opties bij gekomen. "We zijn extra trots op het feit dat de zeewier uit Nederland komt, namelijk uit de Zeeuwse Oosterschelde. Net als bij onze Trafo chips geven we de voorkeur aan ingrediƫnten die we zo dicht mogelijk bij huis kunnen verkrijgen. Op de Biofach zijn beide nieuwe krupuk-varianten geproefd door de bezoekers en de reacties waren zeer positief."
Voor meer informatie: FZ Organic Food
Oppers 58
8471 ZM Wolvega
0561 611000
[email protected]
www.fzorganicfood.com