Eierspecialiteit in een nieuw jasje

Tholen - De eierspecialiteit van Heerlijkheid Mariënwaerdt is in een nieuw jasje gestoken en vanaf heden ook verkrijgbaar voor winkeliers. "Dit is echt een perfect paascadeautje. Onze 100% biologische Eierspecialiteit is zacht en romig van smaak. Het is een mooi product voor de paasdagen, als cadeau of voor jezelf als lekkernij", vertelt Maddy van Wijk.

Maddy geeft aan dat de Eierspecialiteit in de eigen Landgoedwinkel in Beesd goed loopt. "Nu het voorjaar in de lucht hangt wordt het hier op het landgoed ook duidelijk weer drukker. Richting Pasen zijn er altijd een aantal producten die extra veel verkocht worden. De Lemon Curd en Aardbeien Curd scoren altijd hoge ogen aan de paasontbijttafel. Ook de Sinaasappel marmalade is in deze periode extra populair, deze past dankzij de mooie kleur natuurlijk erg goed in het geheel."

Voor meer informatie:
Maddy van Wijk
Heerlijkheid Mariënwaerdt
Mariënwaerdt 't Klooster 5
4153 RR Beesd
0345 680434
m.vanwijk@marienwaerdt.nl 
www.marienwaerdt.nl 


Publicatiedatum:
Auteur:
©



Ook onze nieuwsbrief ontvangen? | Klik hier


Ander nieuws uit deze sector:


Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.