Biologische sector verzamelt zich in Neurenberg

Vanmorgen is in Neurenberg de BIOFACH/VIVANESS 2023 van start gegaan. Biojournaal maakt zoals altijd een rondgang langs alle Nederlandse exposanten. Dit jaar zijn dat er net iets meer dan 100, waarbij het merendeel weer in de 'Holland Hal' te vinden is, namelijk in hal 5.

De start op dinsdag is voor velen nog wel even wennen, zeker voor degenen die er tijdens de zomereditie niet bij waren. Toen werd de beurs namelijk voor het eerst van dinsdag tot en met zaterdag gehouden. Begin 2021 maakte de organisatie het besluit bekend om de openingsdag naar dinsdag te verschuiven (in plaats van woensdag), waarmee de zaterdag als beursdag kwam te vervallen. Hiermee kwam de organisatie zowel de exposanten als bezoekers tegemoet.


Publicatiedatum:
Auteur:
©



Ook onze nieuwsbrief ontvangen? | Klik hier


Ander nieuws uit deze sector:


Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.