Bezorging via tram in Rotterdam

Van Gelder bezorgt volgende week donderdag 24 december op een originele en eenmalige manier door heel Rotterdam kerstbestellingen, namelijk via de RotterTram. Het bezorgen doet Van Gelder vooralsnog alleen in Barendrecht, Ridderkerk en Heerjansdam, Zwijndrecht, Alblasserdam en Hendrik-Ido-Ambacht, maar vanaf volgende week ook eenmalig in heel Rotterdam. Afhalen van de bestelling is mogelijk op 24 december op één van de volgende haltes en tijdstippen.



Levertijden: 
Willemsplein 16.00 uur – 16.10 uur
Heemraadsplein 16.30 uur – 16.40 uur
Sparta Stadion 16.55 uur – 17.05 uur
Weena Spoor E 17.20 – 17.30 uur
Achterkant Centraal Station 17.40 – 17.50 uur
Bentinckplein 17.55 uur – 18.05 uur
Oude ingang Diergaarde Blijdorp 18.10 uur – 18.20 uur
Kleiweg 18.40 uur – 18.50 uur
Oostplein 19.05 uur – 19.15 uur
De Esch 19.25 uur – 19.35 uur

Uiterste besteltijd
Bestellen kan tot en met dinsdag 22 december 23:59 uur via deze website.

Hoe werkt het
"Bestellen is heel eenvoudig. In je winkelwagen kan je kiezen voor de optie 'afhalen', vervolgens selecteer je de optie 'tramhalte in Rotterdam'. Per mail ontvang je nogmaals alle haltes en je kan zelf kiezen waar u gaat staan", aldus Van Gelder. 

Via de tram
De RotterTram, de rijdende restaurant tram van Suzanne Knegt heeft in maart zijn deuren moeten sluiten en maakt nu plaats als bezorgservice voor Van Gelder groente en fruit.

Over de tram
De historische tram uit 1969 met groen, witte kleuren maakt een rondrit door de hele stad. De tram stopt op tien verschillende haltes om inwoners van de stad de kans te gunnen hun bestelde boodschappen af te halen en zo ook de trameigenaresse Suzanne Knegt een hart onder de riem te steken.

Voor meer informatie:

Van Gelder Groente en Fruit
Krommeweg 10
2988 CB Ridderkerk,
06 17946550
gvangelder@vangeldernederland.nl  
www.vangeldernederland.nl 


Publicatiedatum:



Ook onze nieuwsbrief ontvangen? | Klik hier


Ander nieuws uit deze sector:


© BioJournaal.nl 2021

Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven