"Het merk ‘Lisa’s Choice’ is ontstaan doordat mijn dochter Lisa 6 jaar geleden glutenvrij moest gaan eten."
"We kwamen er daardoor achter dat er in Nederland aardig wat glutenvrije producten te koop zijn, maar helaas vol zitten met additieven, E-nummers, te veel zout en suiker en dat ze eigenlijk ook niet lekker zijn."
"Dat vonden wij onacceptabel. Juist omdat wij het tegenovergestelde eten, namelijk veel biologisch, verse producten en met zo min mogelijk toevoegingen", vertelt Edith Goossens, eigenaresse van het glutenvrije merk Lisa’s choice.
Handen uit de mouwen
"Ik ben zelf glutenvrij brood, koekjes en taarten gaan bakken, maar dat was moeilijker dan ik dacht. Je mist natuurlijk de gluten, dus heb je meer en andere ingrediënten nodig om iets goed en lekker te kunnen maken."
"Nu houd ik wel van een uitdaging, dus ben ik ben me er in gaan verdiepen en op zoek gegaan naar een biologische, glutenvrije bakker."
Klik hier om het hele artikel te lezen.
Bron: Smaakvol NH