Er is nog nooit een grotere behoefte geweest om het voedingspatroon van de consument te veranderen. Het maken van gezondere voedingskeuzes is dan ook een van de hedendaagse key issues geworden. Het wordt steeds duidelijker dat het gedrag van de consument niet zonder gevolgen is. Daarom wordt het steeds belangrijker om verantwoordelijkheid daarvoor te nemen en ons te richten op oplossingen die niet alleen goed zijn voor de mens, maar ook voor onze planeet. Wessanen gelooft dat wat goed is voor ons, ook goed is voor het milieu en focust zich op gezonde voeding die zowel goed is voor ons als voor onze planeet.
Een goed begin begint bij jezelf. Daarom heeft Wessanen meegedaan aan de Amsterdamse Bosbaan Triatlon. Na een aantal maanden hard trainen is iedereen uiteindelijk heelhuids over de finish gekomen, waarbij de Wessanen spirit goed voelbaar was: niet opgeven, samen mentale en fysieke hindernissen overwinnen, support van je team, collega's langs de lijn en natuurlijk de finish halen.
'Healthy people' is één van de pijlers van Wessanen. Gezond eten zou volgens de Wessanen gedachte dan ook voor iedereen binnen zijn of haar dagelijkse voedingspatroon moeten behoren. Daarom stond afgelopen maand niet alleen in het teken van het neerzetten van een sportieve prestatie, maar ook om geld in te zamelen voor het meest voedzame goede doel van Nederland, de Voedselbank. Op deze manier wil het bedrijf zich inzetten om de mensen die in Nederland onder de armoedegrens leven ook van een gezonde maaltijd te kunnen laten genieten.
De maand november zal in het teken staan als 'de maand van de gezonde voeding'. Tot en met 15 november wordt nog geld ingezameld voor de Voedselbank, zodat de voedselpakketten van verse producten kunnen worden voorzien. Daarnaast zal Wessanen zich een dag inzetten om samen een aantal voedselpakketten in te pakken voor de Voedselbank.
Het gezegde 'jong geleerd, oud gedaan' wordt in praktijk gebracht. Daarom zal Wessanen ook een dag langs een aantal basisscholen gaan om te vertellen hoe je op een gezonde manier je dag kunt beginnen. Gezond zijn is voor een groot deel afhankelijk van wat je eet en daar kan men niet vroeg genoeg mee beginnen. Daarom steunt Wessanen dit jaar niet alleen de Voedselbank, maar ook het Nationaal Schoolontbijt, dat dit jaar van 7 tot en met 11 november zal plaatsvinden. Voor de 14e editie van het grootste educatieve ontbijtevenement van Nederland op 2.720 basisscholen, waar ruim 520.000 leerlingen samen ontbijten, stelt Wessanen dan ook de biologische Roasties Appel Kaneel van Zonnatura beschikbaar. Op deze manier wil Wessanen laten zien dat een gezond ontbijt ook nog eens heel erg lekker kan zijn.
Voor meer informatie:
www.geef.nl/bedrijf/wessanen-benelux
Abonneren
Vacatures
- (Jr.) Specialist Duurzaamheid
- Sales Manager / Trader
- In- Verkoper Tuinplanten
- Aardbei-veredelaar
- Inkoper / Verkoper BIO groente en fruit
- New business manager
- Internationale Senior Retail Account Manager
- Mango trader
- Commercieel medewerker binnendienst
- Vestigingsmanager / Arbeidsmanager
Wessanen steunt Nationaal Schoolontbijt en Voedselbank
Publicatiedatum:
Ook onze nieuwsbrief ontvangen? | Klik hier
Ander nieuws uit deze sector:
- 2023-09-19 Nieuw in Nederland: keuzedeel agro-ecologie
- 2023-09-18 Inschrijven voor Nuffield Scholarship kan tot 1 oktober
- 2023-09-12 Nieuwe masterclass biologisch van de HAS en Yuverta start eind oktober
- 2023-09-08 Aanmelden Innovatie Challenge voor studenten en young professionals geopend
- 2023-09-07 Blauwtongvirus vastgesteld op enkele schapenbedrijven in Midden-Nederland
- 2023-09-05 VK stelt verplichting COI bij import vanuit de EU opnieuw uit
- 2023-08-31 Linda Broekhuizen nieuwe voorzitter bestuur Foodvalley NL
- 2023-08-17 Extra toezicht op percelen op afstand van de hoofdlocatie
- 2023-08-17 Totaal beheerd vermogen Triodos Investment Management in het eerste halfjaar van 2023 +3,5%
- 2023-08-15 Start tweede inspectie bij hoog risico bedrijven
- 2023-08-11 Alle informatie over eiwithoudende gewassen gebundeld op Zwitsers kennisplatform
- 2023-08-09 Grootste nationale groenteprogramma van start, 120.000 kinderen leren over gezonde voeding
- 2023-08-09 KNMI werkt aan nieuwe klimaatscenario’s
- 2023-08-09 Verdiepingscursus biodynamische landbouw op Warmonderhof
- 2023-07-19 Veel kindermarketing voldoet niet aan de regels
- 2023-07-19 Grote landbouwonderwerpen komen terug in nieuwe trainingen voor de landbouw
- 2023-07-18 Dit zijn de finalisten van de EU Organic Awards 2023
- 2023-07-17 Coen van den Bighelaar nieuwe portefeuillehouder Bedrijfsovername bij NAJK
- 2023-07-17 Schuldenlast drukt steeds zwaarder op bedrijven
- 2023-07-17 Biologische landbouwgrond Italië +7,5%