Je krijgt deze pop-up te zien omdat dit de eerste keer is dat je onze site bezoekt. Krijg je deze melding altijd te zien dan heb je je cookies uitstaan en zullen die blijven verschijnen.
Meld je nu aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief en blijf up-to-date met al het laatste nieuws!
Je ziet deze popup omdat dit de eerste keer is dat u de site betreed. Als u dit bericht blijft krijgen zet dan alstublieft uw cookies aan
Bussum krijgt wekelijkse biologische markt
Op het Julianaplein in Bussum komt vanaf nu elke vrijdag een biologische en fairtrademarkt te staan. Initiatiefnemer van de markt is volgens Bussums Nieuws Gaby Pappot van Le Perron. Zij geeft aan dat een wekelijkse biologische markt nog ontbrak in Bussum. Op de markt zullen vanaf nu elke vrijdag van 10:00 tot 15:30 uur natuurlijke, eerlijke en biologische verkrijgbaar zijn. Er is volgens Gaby plek voor zes kramen van ondernemers uit Bussim of het Gooi. Vandaag (15-04-16) bij de aftrap zijn Trev's Soep, de Wereldwinkel, de Dopperkraam, de Groentekraam en Le Perron aanwezig. Tevens is er plek voor een 'wisselkraam'. Daar zal iedere editie een verrassende ondernemer gaan staan.