Hof Welgelegen en Van Ruiten en Floresse gaan samen onder de naam Verscentrum Logistiek. "Hof Welgelegen blijft apart bestaan en gaat door met de winkel, het restaurant, de eigen teelt en de levering van groententassen aan individuele klanten," vertelt Arjan Floresse van Van Ruiten en Floresse aan de PZC. Beide partijen denken door de samenwerking meer klanten te kunnen binnenhalen, omdat ze nu zowel de traditionele groenten als de biologische en bijzondere producten kunnen aanbieden.
Het Middelburgse Hof Welgelegen heeft klanten in Zeeuws-Vlaanderen. Van Ruiten en Floresse op de Bevelanden en in Brabant. "In meerdere gebieden kunnen we dus slagen maken doordat we nu meer producten kunnen bieden'', hoopt Arjan Floresse. "Denk aan de strandtenten tot aan Cadzand-Bad.''
Bron: PZC

Abonneren
Vacatures
Top 5 - gisteren
- Fotoreportage: Bloedhete maar geslaagde BioVelddag
- Oud-landbouwminister Cees Veerman ziet nog altijd toekomst in biologische en duurzame landbouw
- De Smaakspecialist investeert in zeewier en neemt de activiteiten van Seamore over
- Johan Groen naar Geersing Potato Specialist
- "In één oogopslag duidelijk hoe ver de initiatieven zijn gevorderd met natuurinclusieve landbouw"
Top 5 - afgelopen week
Top 5 - afgelopen maand
- In memoriam: Frans baron van Verschuer
- "We zeiden tegen elkaar: als we dit doen, dan gaan we voor 100% biologisch"
- John Arink gaat discussie aan met Henk Bleker bij Humberto op RTL4
- Ronald van Marlen spreekt Rabobank-aandeelhouders aan op verantwoordelijkheid voor 'landbouwpuinhoop'
- Is de consument bereid meer te betalen voor zuivel van melkveehouders die de kalfjes bij de koe houden?
Ook onze nieuwsbrief ontvangen? | Klik hier
Ander nieuws uit deze sector:
- 2022-06-27 Patty Brard weggestuurd van bio-boerderij op Ibiza
- 2022-06-24 "Politieke druk overschaduwt wetenschappelijke basis nieuwe wetgeving koudebehandeling Zuid-Afrikaanse sinaasappelen"
- 2022-06-24 Johan Groen naar Geersing Potato Specialist
- 2022-06-24 Portfolio DSV TerraLife biologische groenbemestermengsels vernieuwd
- 2022-06-23 "Op deze korte termijn uitgesloten worden van de Europese biologische markt, doet pijn en brengt voortbestaan van onze telers in gevaar"
- 2022-06-21 Nautilus Organic en FruitMasters lanceren biologisch afzet- en kennisplatform BioMasters
- 2022-06-21 Pcfruit maakt specifieke gewasbeschermingslijsten voor erkende bio middelen
- 2022-06-20 "Goede vraag naar limes, maar volop uitdagingen om ze in Europa te krijgen"
- 2022-06-20 Veel belangstelling voor demonstratie cameraschoffel-systemen
- 2022-06-17 Overijssels versnellingsprogramma stimuleert teelt en afzet eiwitrijke gewassen
- 2022-06-17 Peruaanse export bio-bananen -20% in eerste kwartaal
- 2022-06-16 Eiwitboeren bundelen krachten voor betere positie in de keten
- 2022-06-16 "Door onderzoek en praktijkervaring wordt het steeds duidelijker hoe we strokenteeltsystemen optimaal kunnen inrichten"
- 2022-06-15 Zespri presenteert displayunits, verpakkingen en duurzaamheidsinitiatief tijdens Organic Produce Summit 2022
- 2022-06-15 Goed begin van de spinazieoogst ondanks wisselende weersomstandigheden
- 2022-06-15 Biologische teelt in Murcia goed voor 28,7% van het areaal
- 2022-06-14 "Verlaging btw op biologische producten is meer dan ooit nodig"
- 2022-06-13 "Limelon bij retail en speciaalzaken in bijna elk Europees land vertegenwoordigd"
- 2022-06-13 Oogstseizoen van start bij Tuinderij LOT
- 2022-06-13 "We gaan samen de Nederlandse consument aan de bio-producten krijgen"