Biologische menu's in Thalys

Wie sinds 30 september met de Thalys reist en een maaltijd nuttigt, krijgt zeer waarschijnlijk een maaltijd met biologische producten voorgeschoteld. De menu's in de trein worden sinds kort samengesteld door de Zweedse chef Christer Elfving.


foto: The Crunchy Nutter

De Zweedse chefkok heeft het restaurant Absoluut Zweeds in Antwerpen en schreef verschillende kookboeken. Daarbij staan duurzame en biologische producten centraal in de gerechten die op de menukaart in de Thalys komen. Ook is er oog voor producten uit de landen die de hogesnelheidslijn doorkruist. Tot slot wordt rood vlees zoveel mogelijk gemeden en gaat de voorkeur uit naar duurzame vis.

De maaltijden worden 's morgens en 's avonds geserveerd aan boord van de Thalys in de Comfort 1 klasse. In deze klasse is een maaltijd bij de ticketprijs inbegrepen.

bron: www.reisgraag.nl

Publicatiedatum:



Ook onze nieuwsbrief ontvangen? | Klik hier


Ander nieuws uit deze sector:


Schrijf je in voor onze dagelijkse nieuwsbrief om al het laatste nieuws direct per e-mail te ontvangen!

Inschrijven Ik ben al ingeschreven

U maakt gebruik van software die onze advertenties blokkeert (adblocker).

Omdat wij het nieuws gratis aanbieden zijn wij afhankelijk van banner-inkomsten. Schakel dus uw adblocker uit en herlaad de pagina om deze site te blijven gebruiken.
Bedankt!

Klik hier voor een uitleg over het uitzetten van uw adblocker.