Verse spirulina verwerkt in drankje
Spiralps op Nederlandse markt
Spiralps heeft een natuurlijke kleur van verse spirulina en is biologisch gecertificeerd (97% biologisch). Omdat er geen conserveringsmiddelen worden gebruikt, moet het drankje koel bewaard worden.
Het van oorsprong Zwitserse drankje is sinds 2013 op de markt. Sinds die tijd is het aanbod gegroeid en ligt het product in 200 winkels in Zwitserland en sinds 2014 is Spiralps ook in Duitsland verkrijgbaar. Daarnaast zijn er plannen voor afzet naar andere landen. In januari importeerde Pavla de eerste flessen om marktonderzoek te doen. Op verschillende beurzen presenteerde ze de flesjes. “De reacties waren zeer positief”, vertelt Pavla. “Spiralps hoort tot categorie van betaalbare luxe. Consumenten zijn erg onder de indruk van de smaak, uitstraling en voedingswaarde van de drankjes.”
In de afgelopen jaren is het aantal afzetkanalen aanzienlijk gegroeid, van supermarkten tot webshops en convenience stores.
Meer informatie:
Pavla Kubbinga
SuperDrink
+31 (0)6 538 638 07
[email protected]